Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *62* Cu un licurici in suflet


Recommended Posts

Neata!

 

Am intrat sa va invit la o cafea aburinda!

 

Eu sunt racita cobza de dimineata, stau inconjurata de paracetamoale, aspirine si servetele/batiste!!!

 

Nina, vazut pozicile cu dulcineea si Mateo, si cele de la strand, frumoase tare!!!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Katty-doar oamenii destepti racesc vara[:D].Asa se spune, nu?

Sanatate si sa treaca iute-iute!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, dragi mamici ! [hia]

Da, da, asa se spune, oamneii destepti racesc vara. [:D]

katty, multumim pentru [cafea]-ua aburinda ! [asia] Si insanatosire grabnica !

Cristina22, cu ce te-ai dus ieri, acasa, la Andrei ? [;)]

Mai vine Cristina inaintea mea. [:)] Azi ne intalnim si mergem la piata sa cumparam un pepene, pe care sa-l devoram cu buni Lali, mai tarziu. [:D]

O zi faina, in continuare, tuturor !

 

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nina-ieri si-a luat revista Cars.

Kiki vine singura inaintea ta?Eu sunt inca la faza in care il tin strans de manca cand iesim din casa.Si simt ca nu voi depasi aceasta faza[bang]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici de pitici de 2002 ! Sper ca nu m-ati uitat de tot, desi asa as merita ! N-am mai fost pe DC din februarie. Incerc sa citesc cite ceva, dar de simbata iar plecam in concediu... Sper cind ne intoarcem.

Sa va povestesc cite ceva despre noi.

Bogdan a fost aproape toata primavara bolnav, abia a apucat sa mearga la gradi. Ba otita, ba sinuzita, ba simpla raceala. Se pare ca totul e pe un fond alergic, urmeaza un tratament pt. alergii, nu prea ma incinta, dar e mai bine acum.

Am fost la mare in iunie, in Creta, 9 nopti. A fost superrrrr ! Va recomand din toata inima, dar sa nu va faceti planuri de cumparaturi ca totul e ffffffff scump. Dar daca gasiti o oferta pt. cazare+demipensiune merita. Noi am gasit...

Bogdan n-a mai racit, a stat numai in apa - si eu la fel. A mincat in fiecare zi cel putin o data inghetata si n-a avut nik. Sint f bucuroasa pe tema asta.

Acum e in ardeal de vreo 2 saptamini si in afara de o viroza digestiva, n-a avut nici o problema. Sper sa fie asa in continuare.

Se cam plictiseste acolo, ca n-are copii cu care sa se joace, dar macar sta la aer curat, maninca mere din pom, etc.

Ne e tare dor de el, desi vorbim in fiecare zi cu el. Abia astept sa vina simbata, sa-l vad. Mergem sa-l luam si ne mai plimbam vreo 2 saptamini prin nordul tarii: Satu Mare, Apuseni, Botiza.

Promit sa pun si ceva poze cind ma intorc...

 

Va pup pe toate/toti, sper ca sinteti toti sanatosi.

 

Toate cele bune,

Karina cea ratacitoare si Bogdan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intirziere, urez "La multi ani !" sarbatoritilor, mai ales lui Andrei, ca a fost de curind.

Tot cu intirziere felicit mamicile de bebe2: khristin si Lucia? De khristin stiam, dar de Lucia nu... Rusine mie.

Am uitat pe cineva?

Va pup dulce, aceeasi K

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Nicoleta ! Casa de piatra in continuare, sa fiti sanatosi si fericiti toti 4 !Pupici,K
Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta
9 ani de la nunta!! [pk][pk][pk]Crig, bine ai venit pe la noi! Cred ca toate ne facem griji in legatura cu scoala... Sa avem incredere in ei totusi! [pup]Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumim mult de aprecieri [flo]. Dar ce e linistea asta aici ????

 

Katty, multumim de cafea [flo]…m-ai ghicit la fix, la tort nu poftesc ca deh mi-s la dieta drastica [:I]. Ce petrecere frumoasa a avut Andrei, bravo. Ati fost la Ice Age 3 ? Nu numai Yasminei i-a placut, mi-a placut chiar si mie, dar mai mult pt. efectele speciale 3D. Vi-l recomand daca nu l-ati vazut pana acum. [pk]

 

Laura, sper ca Andy se simte mai bine.[pup]

 

Crig72, desteapta fata Mariuca [:)]. Si la noi zana dintisor lasa 20 $ la fiecare dinte. O sa falimenteze saraca in ritmul asta, ha ha [:D]

 

 

Lucia, colicii vor disparea si ei, nu-ti fa griji….e o solutie aici pt. asa ceva se numeste Infacol, poate o gasesti si tu acolo.

 

 

Karina, bine ai revenit [flo]. Da, ai dreptate ca am nascut, se face acusi anul [:D]. Sa-ti fie de bine concediul, am fost si noi in Creta acum 10 ani si mi-a placut ce frumusete naturala au acolo. Am prins chiar si eclipsa de soare partiala. Poze nu ai ?

 

 

Cristina22, stai asa ca simt ca tre’ sa fac o precizare aici [:D]…am zis ca stie sa faca inmultiri fara a fi invatat pe de rost tabla inmultirii [8D]. Adica i-am explicat inmultirea logic pe principiul adunarii adica 3x2 inseamna de fapt 2+2+2. La activitati am ajuns sa mergem de 3 ori/saptamana, de m-au zapacit pe mine drumurile, sintem intr-un continuu du-te/vino. Din pacate aici e ilegal sa lasi copiii singuri pe strada pana la 12 ani, regulile astea stricte ma pun pe ganduri cateodate desi au partile lor bune.

 

 

Nina, parul Yasminei e tare frumos si mie imi place trebuie sa recunosc, insa dupa ce termina ora de inot trebuie sa stam cel putin jumatate de ora sa uscam macar jumate din el [bang]. Frumoase poze la strand [olala]. Uitasem ca in RO scoala incepe la 15 septembrie, aici nu mai e asa mult pana la 1 septembrie, desi anul se termina pe 27 iunie. Cata scoala pot sa mai faca si copiii astia aici [alcool].

 

Cristina

 

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!

Karina, ma bucur ca nu ne-ai uitat si ai mai intrat pe la noi si ca sunteti ok!!! Cred ca e tare frumos acolo unde e Bogdan acum, nu ne-ai scris daca l-ai inscris la scoala...dar banuiesc ca da, nu?

Vacanta placuta in continuare si multumesc de urarile ptr. Andrei![flo]

 

Khristin, nu am vazut inca iceage3, dar cand il vom aduce in Bucuresti cu siguranta vom merge...de cand e in vacanta Andrei, cu greu am adunat 7 zile cu el acasa in Bucuresti, ori am fost plecati, ori el a fost la mama...

 

Cristina22, Nina, [asia], nu stiam vorba aia cu oamenii destepti...Intre timp m-am refacut...rapid...deci n-a fost vorba de vre-o porcina[:D]!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karina-bine ai revenit!!

 

Katty-deci pe we vei fi ca noua!! Bine ca ai scapat!

 

Khrstin-si asa e mare lucru.A inteles logic cum se face.Bravo ei!

Iar cu mersul singura pe strada, mai bine asa.Vorbeste o exagerata[bang]!!

N-am apucat sa-ti zic:are Chris o mutrica atat de dulce, ca nu ma satur sa-l privesc[pup]

 

Azi da cafeau Laura[:D], ca are net si ne vede[pk]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...