Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *62* Cu un licurici in suflet


Recommended Posts

Sanzi-no comment...ca de fiecare data.Va gasiti niste locatii...wow...io credeam ca numa-n filme vezi asa ceva[:D].Da' sa stii ca am pierdut si noi, ca tu nu ti-ai pus aparatu' foto.Data viitoare te gandesti ca trebuie sa faci poze pt fetele de pe DC[pk].

 

Katty-vreme faina sa aveti, ca petrecere, vorba Ninei, sunt sigura ca veti avea!!

 

Lucia-eu am baut cate o gura mica de cafea.

Altfel imi era imposibil sa functionez.

In ultimele luni de sarcina, am baut fara cofeina si nu tin minte sa ma fi durut capul.

 

Laura-poate da o ploaie si nu ajungeti la tenis[:D]

 

O zi frumoasa sa aveti!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata....[cafea] ptr toata lumea..Crisfinally apuc si eu sa dau cafea,nu asa aratoasa ca cea data de Nina si Katty,da e [cafea][:)]

 

Ieri ne-am intalnit cu Cris&Andrei..nu mai trebuie sa spun ca Andrei e un frumos si un cuminte,ti-e mai mare dragul sa mergi undeva cu el[:)].

 

Noi ne pregatim sa mergem la tenis,sper sa ploua ca nici asa nu stiu cum il duc pe Andy ca suntem singuri si Alexia a fost matinala asa ca pe la ora 10 ar trebui sa o culc[:D]

 

[pup]ici tuturor si un week-end minunat.

 

Laura, [bonjovi]Andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]Alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, mamici!

Am ajuns si noi asearape la 11 jumate la Visi, Andrei nu dormea, dar nici nu stia ca venim, a fost o mare bucurie!

Sora si cumnatul ne asteptau cu porumb de lapte copt pe gratar si am stat pana la 1 noaptea la povesti cu bere si porumb!!!

Racoare, bine si apoi un somn binemeritat!

Azi n-avem nimic deosebit in plan, doar relax! Ne bucuram de puiul nostru si atat!!!

 

 

Pupici tuturor si un weekend minunat si linistit va urez si voua!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui katty
Sora si cumnatul ne asteptau cu porumb de lapte copt pe gratar si am stat pana la 1 noaptea la povesti cu bere si porumb!!!
align="right" id="quote2">nSigur n-ati stat la coada la wc peste noapte? [:D]Acuma serios vorbind cred ca a fost mare bucurie pe Andrei sa va vada si va urma un we pe cinste.Fetelor, cu cafeaua, beau si eu cate putina cat de rar pot, combinata cu lapte. Multumesc ca mi-ati impartasit din experienta voastra.[pup]
my deviantArt Gallery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia, mai alaptez dimineata si seara si beau doar o singura cafelutza pe zi, nu mai mult.[:)]

 

Sanziana, mi-ai starnit amintiri placute cu Bahamasul, caci acolo l-am conceput noi pe juniorul asta al nostru [olala]. Tin minte ca fiind in decembrie am prins niste valuri mari cat casa, dar ne-a placut tare tare mult. Ne-ar place sa repetam experienta, nu stim cand ca ne vaitam de copil care nu sta o clipa si aia nu mai e vacanta [:D]

 

Katty, wow ce distractie acolo la voi [pk]

 

Noi pe aici avem weekend lung, inclusiv lunea. Ieri am mers la African Lion Safari in formatie completa, cand ma invrednicesc pun poze.

 

 

Cristina

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Multumim de urari, si voua la fel!!

 

Andrei, LA MULTI ANI!!!

 

Noi am venit azi de la mare (de la bulgari, ca mai departe nu ne-am incumetat...) si am vrut musai cu masina!

 

Va pup si mai intru eu!

 

Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Nicoleta, bine ai venit de la mare, dupa ce te readaptezi vietii cotidiene, asteptam pozici cu strumfii in nisip! Si, multumesc de urarile ptr. Andrei!

 

Lucia, cu siguranta n-am facut coada la bai[:D]! N-am avut niciunul nicio problema!

 

Khristin, ce weekend lung aveti...

 

Ieri dupa amiaza am plecat cu atevelurile la un picnic ad-hoc, a fost super-frumos, am stat vre-o trei ore, pana s-a starnit din senin o ploicica, de a trebuit sa strangem sa venim spre casa in mare viteza! Noroc ca a iesit gratarul, am jucat badmington, am cautat, gasit si mancat mure, a fost tare relaxant, noi si padurea!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico-asteptam povesti si poze cu pitici[pup]

 

Katty-ce program fain!!Cred ca Andrei e incantat de ateveu'!

Ca zici de mure...mmmm, ce buna ar fi o praji cu mure!!!

 

O duminica frumoasa!! La noi se anunta vreo 33 de grade[pk]!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...