Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *62* Cu un licurici in suflet


Recommended Posts

Nicoleta, super pozele!!!!! Cat de frumos e Matei!! Si pare atat de mare!!!

 

Katty, super picnic!!! Si noi mai plecam cu bicicletele asa ad-hoc pe traseele din zona!!! Dar acum e atat de cald...chiar si seara...ca nu prea mai avem chef!!!!

 

Khristin, poate am proiectat si noi ceva...ca de incercat...tot incercam!!!![:D]...Desi as vrea sa mai astept o luna, doua...dupa sfatul dr din Ro...

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tinem pumnii Sinzi! Sa fie cu noroc.

 

Noi n-am avut o perioada prea buna, Liviu, dupa o bronsita si o faringita in lunile trecute, a revenit la pufurile de astm ca nu il mai lasa tusea. Credeam ca am scapat.

 

Victor a avut o infectie la ochi si ni s-a prescris antibiotic in 2 episoade caci ii reaparuse. Intre timp a facut ca o spuzeala usoara cum fac bebeii vara de la caldura. La noi insa e iarna si frig, si a facut chestia asta la gurita, am crezut ca e de la laptele regurgitat sau saliva. Dar vad ca are si pe la sprancene si se scarpina. Uneori e rosu in zonele respective, si pe pleoape. Iar afara la rece e ok. Nu stiu ce o fi, sapt asta mergem la control si la vaccin. Eu ma gandeam la dermatita atopica, dar nu stiu...

 


my deviantArt Gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine sa traiasca, cine sa traiasca

LA MULTI ANI!!!

KATTY

SA TRAIASCA

KATTY

SA TRAIASCA!!

LA MULTTI ANI!!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...[cafea] ptr toata lumea,mai ales ca e luni[:D]

 

Lucia off imi pare rau ca s-a imbolnavit Liviu,multa sanatate...la ochisor si Alexia a avut ceva si mai are si acum,noua ne-a spus ca e canal lacrimal infundat si ca ar trebui sa mergem sa-l desfundam sau sa o lasam asa si se va desfunda singur...cand era pe la 2-3 luni tot cu picaturile de ochi eram dupa noi...acum doar afara la vant ii mai apare ceva.

 

Sanzi ti-am spus ca ati avut o vacanta de vis??Tin pumnii sa fie ce vreti voi.

 

Nicoleta super pozele!Ma bucur ca v-ati simtit bine.

 

Katty hai la povesti...Cum a fost week-endul?

 

Khristin[pup].Pozeleeee...

 

Cris la raport.[pup]

 

Laura, [bonjovi]Andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]Alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Cristina22, mai nu poti sa tii pe aici un secret??? Glumeam, desigur!!! Dar tare ma bucur de urari!id="red">

 

Laura, multumesc si tie de urari!!!id="green">

 

Astazi va ofer id="teal">40id="Impact">id="red">id="size5"> de felii de tort!!id="teal">

 

Lucia, sanatate multa copilasilor tai!!! Sper sa nu fie ceva serios nici cu Liviu, nici cu Victor!!![flo]

 

Nicoleta, foarte frumoase pozele, ma bucur ca ati avut un concediu relaxant, si sper ca ai reusit sa te intorci cu forte proaspete acasa!!!

 

Sinzi, [flo], tin pumnii, sa fie cu noroc!!!

 

O sa descarc diseara poze din weekend si de azi de la ziua mea si o sa va arat!!! Aseara am ajuns tare tarziu acasa si nu am mai avut chef de nimic!!!

 

[pup][pk][pup][pk][pup][pk][pup]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petrecere frumoasa sa ai, Katty!!

 

Nico-am vazut pozele.Ai baieti mari si frumosi!

 

Lucia-asteptam vestile bune!!

 

Laura-o data 'oi reusi sa pun si io poze[:D].Am avansat.Le-am descarcat[pk]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...