Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

IRINA pai tot dupa ora 24 ma culc ... Parca e mai calm acum flacaul.Dar vad eu cand ma pun iar in pat,ca atunci il cam apuca [:D]

BRANDUSA la voi iar e taifun de nu aparusi? [:D]

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Om vedea noi cat e de pregatita! Ca fericita clar e! Si azi i-am zis ca mai vreo trei saptamani si apare si zambea cu gura pana la urechi [olala].Toata ziua isi face pe planuri ce si cum va/vom face cand iese ... Problema e ca iar m-a intrebat cum iese [bang] Dar n-a insistat si eu m-am facut ca ploua [8D]

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IRINA nu stiu daca ai apucat sa vezi ,am scris ca s-a deschis iar magazinul Teba la noi.Cica ar avea acum marfa facuta in ... Italia.La voi ai mai fost? Ai mai gasit ceva fain?

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi nu s-a inchis; ba inca scot marfa intruna. Si au niste lucruri super. Eu ma duc mai rar ca altfel sigur gasesc ceva de cumparat; si nu de alta dar Sabi are de-a haine de nici nu reusesc s-o imbrac cu toate. I-am luat pantaloni de pijama si de trening cu 4 lei bucata; is pt 5 ani dar la pretul asta era pacat sa nu-i iau. Si tricouri cu 2 lei i-am luat. Sunt body fainute cu mineca lunga pt astia mici cu 4 lei. Eu am luat cite ceva pt o prietena ce tre sa nasca prin august si are baietel ( am sa pun poze miine cu ce i-am luat daca vrei sa vezi). La voi ce preturi au ? tot asa ieftine sunt ?

 

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)

http://www.dropshots.com/irinamav

 

filmulete cu Sabina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,tot asa de ieftine erau cel putin inainte sa se inchida.Atunci am mers si luat si eu mai multe body de diverse marimi si cateva haine Dianei chiar si pentru 5 ani hanorace,tricouri si pantaloni.Acum n-am fost inca ,dar sunt tare curioasa ce au.M-as duce pana nu nasc,ca dupa aia nu mai apuc in graba.Asta desi nu pot zice ca lipsesc prea multe haine din garderoba ... Deocamdata Diana are cam de toate,iar ala mic ... are multe de la ea. Noroc ca aveam multe hainute de nou nascuti albe ,iar salopetele sunt galbene,mov,orange,bleu,verzi,albe cu diverse culori etc. Deci merg si la baieti ! Am eliminat numai ce era pe roz,sau cu dantele si floricele si gata - fac si eu ca Brandusa [:D],refolosesc tot ce pot. Dar chiar am multe primite ce nu le-a purtat Diana deloc, ca erau pe culori gen bleumarin, sau mi se pareau ca modele mai de baieti.Deci or fi numai bune acum.

Aoleu nu stiu cum oi dormi,ca lucra astia la sosea,acum li s-a nazarit sa toarne piatra intre liniile de tramvaie ... va dati seama ce galagie cand rastoarna aia din basculante [bang]

Am plecat la nani,n-am ce face,inchid geamurile ...

Noapte buna [pup]

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...