Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (40)


Recommended Posts

INGRID pai intai ma gandeam ca poate o fi celebrul dop,dar nu era nimic gelatinos cum scrie la teorie [:D] Dupa aia m-am gandit imediat ca prea si-au facut ssssss-ul si oooooo-ul de cap [:-)))] [batcap] Amu' cel putin pana dupa control clar pauza de voie. De relaxat ma relaxez acum ca stau pe scaun,asa stau cel mai comod.Dar imediat trebuie sa apara sus Diana,trebuie sa o conving sa manance ceva (ar manca numai lubenita,pepene,ciocolata si ar bea suc,iaurt si lapte ... ) si dupa aia culc-o frate,iar "distractie",sa stau langa ea in pat ... Deci sunteti la Cenei.Nu faci poze??? Macar acolo [olala] Nu-i pacat de asa fetita frumoasa sa nu ii faci poze mai des??? [mariaj] Sa iti ocupi mainile cu aparatul foto,na!!! ASTERY cred ca pana la urma e si chestie de temperament dar si de ... clisa [:D] Adica eu fiind piele si os probabil ca de-aia il simt mai violent.Ca si sotia nepotului se uita cu niste ochi mirati cum mi se misca burta si pe sub haine si la ea nimic - ea e mai grasutza.Il simtea asa mai la interior si doar noaptea. De Razvan mie mi se pare chiar tare sportiv si catzarator in ultima vreme din ce am vazut in pozele si filmele puse! Si vad ca si vorbaret si prietenos tare cu copiii [cool]. BRANDUSA tare faza cu urechea [:D],pe mine din fericire doar de mana mai vrea sa ne tinem,uneori seara la culcare. Care aveti kile primesc cu placere.Inca-s doar la 65-65,5 si clar nu voi mai ramane cu nimic.La Diana mai speram de la 20+,acum m-am edificat ca nu mi se-arata sa fiu sexoasa,cu bulane [olala] Nici macar acum nu am bulane ca la Diana [q],darmite sa mai ramana dupa ceva.In afara de burta nimic! Cu Diana mai pusesem in afara de burta si bulane si pe solduri si pe fatza.
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni, io am fost slabatura toata viata. Acum, sunt... cum sunt. Si pot sa-ti spun, parerea mea, ca mult mai sexoasa este o femeie slaba. In primul raund, eu nu pot fi gratioasa, atunci cand sunt ca acum. Tot ce sper este sa nu raman asa,vise taica, vise... Da, Razvan este intro continua transformare. Ultimile 4-5 sapt. au fost nasoale de tot, fara sa exagerez, dar acum incet-incet isi revine la "normalul" lui. Este meritul terapiei ABA [asia], al homeopatiei [asia] si in ultimul rand, al meu. Iote, ca ma laud singura [:D]. Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006) poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASTERY niet! Degeaba esti slaba,daca n-ai rotunjimi, dupa mine nu esti prea sexy.Eu ca norocul ca am [balcon][indecent] si talie subtire.Dar la capitolul pulpe si brate stau prost,adica am d-alea de manechine [bang]. Aaaa si nici gratzioasa nu-s defel, ca-s speedy [:D] Si Diana o fi ca mine,se pare ... A mancat un pic de tortelini (maxim 10 bucatele ...) deci ma declar multumita.Si pe-urma am mancat tot amandoua PEPENITZA [:-)))] Ce ma distreaza cand greseste asa.Lebenitza (pepene verde) am mancat, ca sa va lamuresc. Merg sa incerc sa o culc.La cat e de energizata momentan,greu o fi [bang] Vin dupa aia sa descarc niste poze cu Diana de ieri si azi,sunt curioasa cum au iesit.
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ingrid deocamdata nu platesc nimic pt. recoltare de celule. astept in 2-3 luni sa-mi vina certificatul si vad atunci daca imi convine sau nu. costa 32 mil. si 900.000 lei e depozitul lor anual intr-o banca din Slovacia. sa mor nu alta...tocmai mi-a zis un dr. ginecolog ca la clinica de langa tine se face prin casa de asig. si se plateste de mamica doar 1300 euro. oricum e mult si asta pt. noi acum.....dar de la 2700 e super bine. Moni ochii ii sunt inchisi, gri petrol spre negru....ca si marco, asa se nasc toti. vedem pe urma cum raman. oricum seamana cu marco doar la nas si gura, in rest are par mai mult si deschis, sunt curioasa dupa ce cade puful asta ce culoare va avea. Marco a fost brunet si a devenit blond.... _________________________ Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006) [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ioananemes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi scrieti aici de zor iar eu pe dincolo. Il iau de acolo si il pun aici. Buna fetelor Moni sangerare ... astept sa vii luni de la dr sa vad ce zice el... Eu am fost ieri la dr. Si acum sa va zic discutia mea de dinainte de a pleca cu mama: " I:De ce te duci fata acolo? R: ca sa vada daca o sa ovulez? I: Pai cum vede el? (maicamea nu prea intelege partea asta cu vazutu') Ca pe vremea mea ... a fost pe vremea mea. R: face eco. Ei ia vezi poate ai vreo 3! R: poate vrei sa te evacuez din casa ... (zic eu)" Si ma intorc de la dr si ii trimit mesaj "pregatestete de evacuare, ca esti deja cu un picior afara" [:D] Asa ca am 3 pe drum: 1 in dreptul si 2 in stangul. Tino are semne de intrebare "cum sa se prinda 3 odata? nu, nu, nu ... eu: da, si incep sa ii explic. el: pai ... le zic sa o ia la stanga toti sa fie doar 2. eu: ba la dreapta sa fie doar 1..."[alcool][alcool][bang][bang] Concluzia ... poate o pun de petrecanie... ca o iau razna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ursoaica
Voi scrieti aici de zor iar eu pe dincolo. Il iau de acolo si il pun aici. Buna fetelor Moni sangerare ... astept sa vii luni de la dr sa vad ce zice el... Eu am fost ieri la dr. Si acum sa va zic discutia mea de dinainte de a pleca cu mama: " I:De ce te duci fata acolo? R: ca sa vada daca o sa ovulez? I: Pai cum vede el? (maicamea nu prea intelege partea asta cu vazutu') Ca pe vremea mea ... a fost pe vremea mea. R: face eco. Ei ia vezi poate ai vreo 3! R: poate vrei sa te evacuez din casa ... (zic eu)" Si ma intorc de la dr si ii trimit mesaj "pregatestete de evacuare, ca esti deja cu un picior afara" [:D] Asa ca am 3 pe drum: 1 in dreptul si 2 in stangul. Tino are semne de intrebare "cum sa se prinda 3 odata? nu, nu, nu ... eu: da, si incep sa ii explic. el: pai ... le zic sa o ia la stanga toti sa fie doar 2. eu: ba la dreapta sa fie doar 1..."[alcool][alcool][bang][bang] Concluzia ... poate o pun de petrecanie... ca o iau razna.
[:-)))][:-)))][:-)))] Vai Ursulino ... ma stric de ras! Poate ma faci sa nasc tu daca n-a reusit Marakina [:D]
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GIO chiar asa se nasc toti ??? Io stiam ca parca-s si care ies direct cu ochi albastrii in primele zile.Sa ne ti la curent cu chestia asta ca-s curioasa foc.Poate va fi invers decat Marco,brunet cu ochi negri,ar fi o chestie [cool] Diana i-a avut din start un fel de bleumarin-gri-negru,io speram sa se deschida dar degeaba.Si parul negru-corb.Acum sa vedem ce-o iesi.Poate o sa aiba macar Tudor ochi albastri ca Marco [olala] ... Inca mai pot visa [:-@] La faza cu celulele nu se poate schimba [8D]? Sau poate deconteaza Casa si prin astia! Eu nu stiam ca se poate,dar mami a aflat si a facut cerere sa ii deconteze operatia la timpan facuta ... in Ungaria! N-a primit inca banii,dar ... cica or sa vina.Asa ca cine stie ... URSULINA deci nu-mi revin.Stimulare ti-a trebuit [:-)))]
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA acum pe bune sper sa se prinda ok si sa mearga inainte macar unul.Cand mai mergi la control ?
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...