Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (40)


Recommended Posts

Buna dimineata ,dau o cafea!

Mi-am trimis strumfa iar de-acasa cu toate ca a plouat azi noapte si acum e inorat si doar 17 grade [olala].S-a dus cu taica-su in Armonia-Carrefour ca e ceva expozitie de animale si ar fi si plimbari cu ponei.Adica sper sa fie, ca a auzit Diana de-asta si acum nu mai tace.Au mai amuntat ei si alta data plimbari cu ponei si pauza [bang]

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai ce liniste pe-aici!

Noi acum ne-am trezit.Si am o veste buna.Am auzit-o pe Diana zicand: SPAIDARMEN ! [pk] (era pe un abtzibild) O pun sa repete si il zice iar pe R ,deci nu mi s-a parut! Il zice si in cuvinte ca RAU,URSULET,RATZA,RUPT etc. dar nu il poate zice inca in TREN,sau TREBUIE , deci dupa consoane. Dar macar acum stiu ca am scapat de mers la logoped.

 

Cu iesirea la animale era fix cum m-am asteptat.Reclama aiurea plimbarea cu poneii,ca doar mai vine careva la cumparaturi in zona [:-@] Erau doar expuse intr-u tzarc doua lame,doi ponei,doua capre si doi canguri ...

Pe Diana mi-o ia mami in seara asta sa o culce la ei,pe la 17 a zis sa o sun.Deocamdata i-am pus Dianei la DVD Tom si Jerry in premiera.E tare contrariata,ca nu se mai termina (e obisnuita sa ii vada doar la TV in filmulete scurte) cica ... "NU SE TELMINA DE UN AN!" A fost cumintica si ieri si azi.Si a si mancat binisor.Sa vedem cat o tine ...

Acum dupa ce ne-am trezit mancat iar inghetata amandoua.Deja am terminat si caserola asta si era destul de mare ... Dar nu mai pot de cald pur si simplu.Si azi mi-a fost si toata ziua somn,in plus ma cam doare burta.Deci mai mult am stat in pat si n-am lucrat mai nimic [bang] Sper sa am mai mult spor in seara asta.

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...