Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (40)


Recommended Posts

Stai ca n-am intrebat bine,cand afli daca (si cate bucati [:D]) s-au prins?
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io-s relaxata,ca a venit mami si-a luat-o pe Diana sa se mai joace cu copiii din fata blocului,acum pe racoare.Vorba vine,racoare ca tot cald e,dar macar nu-i mai canicula la ora asta. Ursulino bine ca m-ai inveselit pe ziua de azi.Tare as fi vrut sa vad mutra lui Tino [:D] Sper ca ne ti la curent de vine sau ba.Cam in vreo doua saptamani ar trebui sa stii,nu? Da de Raisa nu ne mai povestesti nimic? Ma duc sa ma intind un pic,pana nu zguduie nimeni patul [:D] Diseara vine inapoi Diana si doarme tot acasa, ca destul a calarit-o noaptea pe mami la bai ... facea ce facea si iar ajungea cu picioarele pe ea [bang]
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ursoaico, sper sa fie ok la voi cu fertilizarea si sa se prinda! Moni, Ana a avut ochii albastru inchis, apoi verzi, acum caprui. Razvi i-a avut gri, apoi albastri. Cam aceeasi culoare de pe la 2 luni. Parul in schimb i se schimba. Acum e mai mult blond! Are cam parul Anei. Cu pielicica sta mai rau ca e ffff deschis si alb/rozaliu. Ana e o creola dragutza. Cat despre kg.......acum realizez ca eu am avut 50 kg! inainte sa-l cunosc pe Radu! si acum.................Si ma vedeam grasa! Obeza. [bang] SI acum, ma vad frumoasa, desi stiu sigur ca-s depashita rau![bang] Perceptie deformata a realitatzii. Nicicum nu e bine. Cat despre analize, colesterolul si trigliceridele depashite, tb sa fie ereditar (mama care de altfel e o slabatura! are arterele pline de grasime [bang]), probleme metabolice. Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA asta e tipa ce-a murit de curand, nu? Pana nu au scris atat in presa de ea,nici nu auzisem de ea [:I] Acum ca ai pus tu link-ul, am ascultat prima oara ceva cantat de ea. Am intrat sa vad daca n-a aparut Bee cu vesti de la doctor.Vad ca nimic.Poate e furtuna [:D].Ca la noi a tras o torentiala. Eu tocmai am sosit,am fost sa o aduc pe Diana acasa.Vai ce mai zbierete a tras si acolo.Nu stiu ce sa ne facem cu ea.E in stare sa zbiere pana nu mai are deloc voce si nu se potoleste decat cand i se face pe plac.Tot mai rau e [cusca] Nu rezolvi nimic cu ea cu fortza,nici de ignorat n-ai pe cine [bang] Acum se tot uita si-mi zice ca nu i-s mainile verzi [:-@] ... ca i-am zis cand eram la mami ca se va transforma in broscutza de obraznica si urlatoare ce e ,ca deja are nasul si mainile verzi [:D].Si ca dupa ce se transforma de tot,o sa o las fain frumos intr-o balta in fatza blocului [}:)] Iar incepe [:D] se tot uita in oglinda si imi zice: "MAMI DA' NU MA VAD VELDE PE NAS" .I-am zis ca am oprit io vraja de data asta [8D].Da' acum ma chestioneaza ... ca unde mi-e bagheta magica,ca ea vrea sa o vada [:D][bang] I-am zis ca io doar pocnesc din degete [vrajitor] Greu e sa o scoti la capat cu ea. Fug sa ii citesc - vad ca a ales 100 dalmatieni si dupa ce adoarme ,revin.
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BEE acum te vazui! Cum a fost la doctor? De petele alea de sange ce-a zis?
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni tare de tot Diana ... si tu ai o imaginatie ... mie nu imi trecea asa ceva prin cap, mi-ai dat idei ... si astfel o trag pe Raisa din balcon ca sa se mute in baie ca in casa nu avem oglinda. Vroiai sa stii ce face, asta face sta toata ziua pe geam in balcon si studiaza muncitorii care fac parcare in spatele blocului ... asta ca sa adun la ceea ce am pe langa bloc ... deci liniste alta data ... doarme fimea cu doape in urechi la pranz, ca muncesc astia non-stop.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bu-hu-hu apar si io la ora fantomelor . Dar pana i-am citit Dianei,pana a adormit dupa aia,am mai facut si un dus ... trece vremea. BRANDUSA vad ca ai si disparut ... In privinta parului, la majoritatea vad ca se schimba si mai si decat la ochi! Diana a evoluat de la negru corb direct la blond-roscat deschis,apoi treptat s-a inchis: blond ca mierea de salcam,blond ca mierea de tei,iar acum e deja castaniu-satena deschis .Chiar sunt curioasa daca se va face castaniu inchis spre negru ca al nostru.Deocamdata are parul fix ca si ... culoarea ochilor.Asortata.la piele e cam palida,ca mine. URSULINA vorba aia toate ti se intampla numai tie.Lucratori in zona iti lipsea.Macar se delecteaza Raisa.Copiilor le cam place sa studieze asa ceva . Cat despre imaginatie,am ca-i musai cu asa odor la casa omului.Azi la amiaza i-am spus vreo 10 mini povesti inventate la moment.Ca tot insista sa ii mai spun inca una si inca una! O mostra de poveste e despre o fetitza Diana care din cauza ca n-a mancat si-a ramas prea mica [:-@],n-a mai fost primita in toamna la grupa ei de la gradinita si in locul ei s-a dus ursulocul cel mare si gras de plus.Care nu va mai detaliez ce prostioare facea si el pe-acolo cu prietenii ei.Se spargea de ras Diana [:D] Printre altele i-a furat portia de mancare lui Dani [8D] Nici nu mai retin ce aiureli de povesti i-am indrugat,dar va puteti imagina [alcool] Aaaa si cum nu prea mananca, avem deja pe lista unele alimente de la care ii va creste parul lung ca la Denisa (fetita de la gradi cu par lung pana la fund),alte alimente de la care creste inalta sa o poata primi la grupa mijlocie ,ca altfel ramane la grupa mica [8D].Altele ii dau putere sa mearga cu rolele si ... toot asa mai baga cate o bucata de ceva in gura! Asta e singurul mod in care te poti intelege cu ea cand nu vrea sa colaboreze.Cu cat e mai surprise si mai aiurea povestea,cu atat o convingi mai usor [:D].Pacat ca nu am in permanenta nervi si dispozitie sa inventez aiureli d-astea. Noapte buna !
MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...