Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *58* - De rasu plansu


Recommended Posts

hallo,

io deja m-am servit cu cafeaua ta, Vero![pup] Danke![asia]

 

azi am treburi....asa se spune in sat la noi....

 

sa aveti o zi faina!

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nimeni nu vine azi la [cafea]??? ok..de acum nu mai dau [zz]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delfi, numa noi pe aici? ia si de la mine o cafea, [cafea].

da tu numa la subiectul nostru scrii? la altele citesti?[pup]

 

am facut ceva treburi intre timp... nu mai plec la firma, e vineri, am trimis on-line ce aveam de dus. sa fie sanatosi si sa ma lase-n pace, ca e vineri azi....[nani] si mi-e somn...as dormi...nu-s in urma cu somnul, da e lenea mare cred.

 

de MISHA se mai stie ceva? e la pedeapsa? e in hausearest* ?

 

restul stilatelor...cam multa absenta pe aici....

 

 

*hausearest, este un mod de pedeapsa aplicata copiilor pe aici, adica sta in casa copilul, nu-l mai lasi afara, la piscina, la spieleplatz(locul de joaca).

 

 

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin io,vin io...am lipsit justificat de la cafeaua ta delphinasule....dar acum o savurez din plin langa un sandwich,ca am o foame in mine....azi dodo trebuia sa vina cu izabella la control in constanta...si am fost cu ea...ca sa nu mai zic ce ploaie, ce tunete, ce grindina...brrrr.. ajungem la dispensar,ma dau jos din masina sa o ajut pe gabi sa coboare cu bella(asa ii zice dodo)...acolo apa pana deasupra gleznei,ridic piciorul drept sa pasesc,mi-a luat apa,papucul din picior....bun,eu repede ma aplec sa-l iau,insa nu stiu cum fac ca raman si fara papucul stang....ce sa mai iau,mi i-a luat apa cu o repeziciune...noroc ca nasul lui mihaita sta in zona de am luat papuci cu imprumut,ca nu puteam conduce masina descult...nu pot asta este....asa ca ma iertati ca am lipsit de la coffe,nu?si pe dodo,da?[pup]

 

 

 

 

 

 

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
vin eu,vin io...am lipsit justificat de la cafeaua ta delphinasule....dar acum o savurez din plin langa un sandwich,ca am o foame in mine....azi dodo trebuia sa vina cu izabella la control in deasupra gleznei,ridic piciorul drept sa pasesc,mi-a luat aoa,papucul din picior....bun,eu repede ma aplec sa-l iau,insa nu stiu cum fac ca raman si fara papucul stang....ce sa mai iau,mi i-a luat apa cu o repeziciune...noroc ca nasul lui mihaita sta in zona de am luat papuci cu imprumut,ca nu puteam conduce masina descult...nu pot asta este....asa ca ma iertati ca am lipsit de la coffe,nu?si pe dodo,da?[pup]
align="right" id="quote2">uf...e bine ca a fost numai atat! da-i incolo de papuci! pe tine si pe Dodo, va iertam (io cu Delfi)si va mai dam un supliment de cafea[cafea][cafea][cafea][cafea] si cate un [pup][pup]. iar tie un mare brat de [flo][flo][flo][flo][flo][flo]. pe restul.....ploua si la voi?[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
vin eu,vin io...am lipsit justificat de la cafeaua ta delphinasule....dar acum o savurez din plin langa un sandwich,ca am o foame in mine....azi dodo trebuia sa vina cu izabella la control in deasupra gleznei,ridic piciorul drept sa pasesc,mi-a luat aoa,papucul din picior....bun,eu repede ma aplec sa-l iau,insa nu stiu cum fac ca raman si fara papucul stang....ce sa mai iau,mi i-a luat apa cu o repeziciune...noroc ca nasul lui mihaita sta in zona de am luat papuci cu imprumut,ca nu puteam conduce masina descult...nu pot asta este....asa ca ma iertati ca am lipsit de la coffe,nu?si pe dodo,da?[pup]
align="right" id="quote2">uf...e bine ca a fost numai atat! da-i incolo de papuci! pe tine si pe Dodo, va iertam (io cu Delfi)si va mai dam un supliment de cafea[cafea][cafea][cafea][cafea] si cate un [pup][pup]. iar tie un mare brat de [flo][flo][flo][flo][flo][flo]. pe restul.....ploua si la voi?[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
align="right" id="quote2">nici nu-mi bateam capul cu papucii,dar m-a amuzat situatia,de asta v-am spus-o si voua![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
vin eu,vin io...am lipsit justificat de la cafeaua ta delphinasule....dar acum o savurez din plin langa un sandwich,ca am o foame in mine....azi dodo trebuia sa vina cu izabella la control in deasupra gleznei,ridic piciorul drept sa pasesc,mi-a luat aoa,papucul din picior....bun,eu repede ma aplec sa-l iau,insa nu stiu cum fac ca raman si fara papucul stang....ce sa mai iau,mi i-a luat apa cu o repeziciune...noroc ca nasul lui mihaita sta in zona de am luat papuci cu imprumut,ca nu puteam conduce masina descult...nu pot asta este....asa ca ma iertati ca am lipsit de la coffe,nu?si pe dodo,da?[pup]
align="right" id="quote2">uf...e bine ca a fost numai atat! da-i incolo de papuci! pe tine si pe Dodo, va iertam (io cu Delfi)si va mai dam un supliment de cafea[cafea][cafea][cafea][cafea] si cate un [pup][pup]. iar tie un mare brat de [flo][flo][flo][flo][flo][flo]. pe restul.....ploua si la voi?[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
align="right" id="quote2">nici nu-mi bateam capul cu papucii,dar m-a amuzat situatia,de asta v-am spus-o si voua![pup]
align="right" id="quote2">[hia] Am ajuns acasa si-am hranit bebelina[pk]Nu-i mai multumesc Mihaelei[:D]...Cat despre papuci sunt convinsa ca daca nu eram amandoua concentrate se nu mi se unde mandretze de fata cred ca-n ploaie radeam.Raportam 55oo g;60cm lungime si 40 cm caputzul suntem in parametri si totul ok [olala]-ii spun Bella doar pentru a fericit si Bodo el nu-i poate spune Isabella ...inca[asia]Urat a fost afara ,urat,urat,urat...[pup] merg sa-l hranesc si pe Bogdi si revin...speroo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetele plouatele...am auzit si eu la radio azi ca a plouat rau de tot si cu grindina in constanta. a auzit cel de sus ca vine kokyi la mare [:D]. sa vad cum fac sa le pun o pila buna acolo sus la DD ca deh...vine si iubitu meu la mare si vreau sa aibe vreme buna, sa doarma cu mami lui in apa [:D]

dodo felicitari bellei

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pofta buna la toata lumea!

 

io merg sa papa, apoi sa invat....

 

apoi la scoala....[bibe]

 

sa fiti cuminti![:I]

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...