Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *58* - De rasu plansu


Recommended Posts

karino, da tu iei masa in oras sau la scoala la kupii???

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Prezent si eu ,cu intarziere insa sunt aici.Toata dimineata am facut bagaje si am sosit in Bucale la ora pranzului.

 

Kari da prin Cristina am luat de pe Redoute tot ce le trebuie terminatorilor nu de alta dar raportul pret calitate este incomparabil cu ce gasesti aici.

 

Miha nu mi-ar parea rau sa vad pe toti si toate in par adunate/i in curtea mea.

 

Azi e o zi f grea pt mine si cum nu vreau sa va molipsesc ma retrag inainte insa vreau sa-i tramnsmit Andatei al carei pm l-am primit ca singura si cea mai mare rasplata a mea este fericirea ei si a fetitei,asta e cel mai minunat cadou pe care-l poate primi cineva,sa stie ca a facut fericit un om si acela a zambit macar o data din cauza lui [asia]

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Prezent si eu ,cu intarziere insa sunt aici.Toata dimineata am facut bagaje si am sosit in Bucale la ora pranzului.Kari da prin Cristina am luat de pe Redoute tot ce le trebuie terminatorilor nu de alta dar raportul pret calitate este incomparabil cu ce gasesti aici.Miha nu mi-ar parea rau sa vad pe toti si toate in par adunate/i in curtea mea.Azi e o zi f grea pt mine si cum nu vreau sa va molipsesc ma retrag inainte insa vreau sa-i tramnsmit Andatei al carei pm l-am primit ca singura si cea mai mare rasplata a mea este fericirea ei si a fetitei,asta e cel mai minunat cadou pe care-l poate primi cineva,sa stie ca a facut fericit un om si acela a zambit macar o data din cauza lui [asia]Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
align="right" id="quote2">[asia][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marami
Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei
Prezent si eu ,cu intarziere insa sunt aici.Toata dimineata am facut bagaje si am sosit in Bucale la ora pranzului.Kari da prin Cristina am luat de pe Redoute tot ce le trebuie terminatorilor nu de alta dar raportul pret calitate este incomparabil cu ce gasesti aici.Miha nu mi-ar parea rau sa vad pe toti si toate in par adunate/i in curtea mea.Azi e o zi f grea pt mine si cum nu vreau sa va molipsesc ma retrag inainte insa vreau sa-i tramnsmit Andatei al carei pm l-am primit ca singura si cea mai mare rasplata a mea este fericirea ei si a fetitei,asta e cel mai minunat cadou pe care-l poate primi cineva,sa stie ca a facut fericit un om si acela a zambit macar o data din cauza lui [asia]Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
align="right" id="quote2">[asia][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
align="right" id="quote2">te-am strigat,ai venit..dar atat?[pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hoooo, nu mai zbierati, numai scoateti arme, bate si alte cele PEACE!

Eu sunt aici chiar daca nu dau din degete, voi continuati, nu vreau sa fac nota discornata cu veselia voastra!

Va pup si numa` bine!

 

PS:Andata, sa fiti iubite si fericite![pup]

 

 

 

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">

 

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marami
Hoooo, nu mai zbierati, numai scoateti arme, bate si alte cele PEACE!Eu sunt aici chiar daca nu dau din degete, voi continuati, nu vreau sa fac nota discornata cu veselia voastra!Va pup si numa` bine!PS:Andata, sa fiti iubite si fericite![pup][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
align="right" id="quote2">hmmmmMIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] [bang] [bang] tocmai ce am vb cu un fost coleg de facultate..era sa devina tata la un copil neconceput de el...ce ti-e si cu ia o pauzarili astea...zau ca le-as [bruta] si le-as [poc] pisiricili

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...