Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *58* - De rasu plansu


Recommended Posts

eu sunt acasa. pana maine la 10 [:D] cand imi iau consortul si de mana ne indreptam spre prima noastra vacanta fara S [:(]. pana acum am zis ca bine ca avem si noi putin timp pentru noi, sa flendurim pe strazi si sa vorbim prostii pana in noapte. dar acu` ca s-apropie timpul sa plecam, m-apucara toate tristetile [:(]...

 

va pup ca eu nu am nici macar 1 haina curata. nimicuta-nimicuta. tre sa spal si sa ma rog ca se usca pana maine dimi...

 

va [pup] !

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pt prima data am plans ca atunci cand pierd pe cineva foarte drag mie si pe care il iubeam nespus. mi-e foarte dor de el, de muzica lui, de felul lui de a fi, de spectacolele lui.

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ&feature=related[/tube]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
eu sunt acasa. pana maine la 10 [:D] cand imi iau consortul si de mana ne indreptam spre prima noastra vacanta fara S [:(]. pana acum am zis ca bine ca avem si noi putin timp pentru noi, sa flendurim pe strazi si sa vorbim prostii pana in noapte. dar acu` ca s-apropie timpul sa plecam, m-apucara toate tristetile [:(]... va pup ca eu nu am nici macar 1 haina curata. nimicuta-nimicuta. tre sa spal si sa ma rog ca se usca pana maine dimi...va [pup] !************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple"> "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">oana,foarte bine...cateodata mai trebuie..daca ai sti cat tanjesc si eu macar dupa 2 zile,ca-n vremurile apuse...[bang]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
pt prima data am plans ca atunci cand pierd pe cineva foarte drag mie si pe care il iubeam nespus. mi-e foarte dor de el, de muzica lui, de felul lui de a fi, de spectacolele lui. [tube]http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ&feature=related[/tube]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa, va intalniti-plesniti FARA mine ??? [q] aaaaa [q]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
aaaaa, va intalniti-plesniti FARA mine ??? [q] aaaaa [q]************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple"> "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">sper sa ne intalnim...cu iulia si cu dodo sigur...astept un semn si de la aida....si tu?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem departe-departe, in capatul celalalt...

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
noi suntem departe-departe, in capatul celalalt...************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple"> "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">pai ati plecat deja sau maine veti fi departe,departe?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No Maine la 10 plecam !!!

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...