Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *58* - De rasu plansu


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kay
No Maine la 10 plecam !!!************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple"> "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">hmmm,si care-i destinatia,daca nu-i secret,of course...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bermudas, bahamas, come on sexy mamas [:D] [:-)))]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ... eu sigur uit ceva acasa[alcool] ...in puii mei ,ce sa fac daca sunt epuizata ...pe tati sa nu-l uit, ca n-are cine ne duce [:D] ...daca uit telefonul iara sunt in kk ...cica eu fac bagaje,dupa ce-am baut o sticluta d'aia mica,mica de red's [hc] ...de n'oi veni eu in fundu' gol la mare ...al meu n-are treaba ,acu' e la footbal ,se relaxeaza ...Miha,cred ca eu plec mai devreme ca somnoroasa de Oana[:D] ...eu ma trezesc la 6 [bang],dar plec pe la 8-9 ... parca vad ca ma intalnesc cu ea pe traseu ...

Delphi,baga fata matanii sa nu ploua ...promit ca ti-l pastrez tie pe moldovean ...

 

mai ,dar MB a dat coltu' ????

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Bogdan [comoara]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleo, Iulia, vrei sa iti trimit pe sms listele cu haine si medicamente pe care le iau eu cand plec cu S? Noie s-a ingrozit [:-)))]. nu cred ca ne intalnim, ca noi plecam by plane, si mergem la max 23 grade [:D][:D][:D] dar ce zi e maine? sambata?aaa, succes pe drum, o sa faceti 1000 de ore, mai ales la ora aia, la care pleaca toti... eu am facut 2 ore pana in constanta, plecat la 7, cu oprit la farmacie cu tot [:D] da am plecat joi... deci io zic ca vreo 4-5 ore sa te inarmezi cu rabare, ca de pe autostrada se iese cum se iese, dar pana in constanta o sa fie omor, ca merge lumea tare si li se ingusteazza fericirea...

 

as zice ceva, da ma abtin. LAmagnifica [pk]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata Oana ,asea eram si eu la primu' kopkil [alcool] ...puneam in genti te miri ce ,nu le foloseam eu acasa ,dar unde ma duceam ...oricum si acum am insirat pe mas. de spalat cateva pe care sigur al meu le va pune la locul lor [:D] ...de ex.crema de tantari ptr. bebe ,oare or fi tantari ? crema de calcaie,spray de picioare ,fixativ de par ...parca m-as duce in padure si nu gasesc sa cumpar ...important e sa am cardul plin,ca de restu' nu duc lipsa [pk] ...mi-am adus aminte,ma duc sa bag si hartie ig. ca noi suntem fitzosi si ne place d'aia moale cu trei straturi si mirositoare [:-)))]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Bogdan [comoara]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, da la mine variaza cantitatile in funtie de gradul de "murdaribilitate" al copilului [:-)))] de potentialul lui [:D] de la 10 la 20 tricouri [:D]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si multa

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Un wk placut tuturor.

 

[flo] si [pup]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza.Concediu placut celor doua fete[pup]

 

Astazi dau si eu cafea [cafea][cafea][cafea][cafea]][cafea]

Sebi s-a trezit de la 7 juma ca vrea sa se joace [alcool]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...