Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

 

Uratica,id="red">multam frumos![pup]

Bruniid="red">,nici eu n-am pus pana acum veci,adica anul trecut am mai pus gogosari murati,mie mi se parea super complicat cu dunstulitul asta,dar am dat cum ziceam de reteta asta de gogosari ce nu trebuie dunstuliti si asa am inceput cu o reteta simpla;mie mi-ar place sa stiu de toate sa fac in casa si pateu de casa si chiar branza,cas;nu prea imi permite timpul;daca as avea retete super bune si cas as face,etc.

Faza e si de economie cu pusul asta pe iarna si de curatenie dar si de gust ca parca nu toate muraturile din comert imi plac;castravetii aia dulci de la firma "home garden" imi plac(uratica,vorba ta la aia as putea sa mananc si borcanul)dar clever sau mai stiu eu ce firme nu ma omor dupa ei;

Va pup,ma mai bag la un film,o seara placuta!

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Uraticaid="red">,tu cand ai c.o.,eu imi voi lua vreo 4 zile la sfarsitul lunii,si mi le leg asa de weekend,sa simt si io ca traiesc,parca nici gandi clar nu putem de la atata munca si oboseala [pup]

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutaid="red">,ce lucrezi de nu-ti bagi nasucul pe aici?[pup]

[pup]la toate feteleid="red">

Feteleid="red">,merita vazut filmul ala "An education"

Ma bag la "Amadeus"

 

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai fetelor ca ma omorati cu muraturile ....mai am in stoc castraveti murati si ardei umpluti cu varza dar maine fac provizi si la gogosari[:D]

cristinaid="red">....noi am iesit la plimbare ca de atat stat in casa mi-a crescut fundul cat o casa si cand ne permite timpul facem ture pe insula Margerita adica Margit sziget ....deja am la luat 5 kg pe mine si ma deranjeaza foarte tare ,mi-ar placea sa creasca doar burtica dar din pacate ma rotunjesc peste tot

 

eu va pupacesc si va doresc o seara placuta

PS.astazi nu am dormit deloc ...avansez nu?

 

[gravi] +14

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Un ceiut fierbinte si aromat si o [cafea]pentru dragutele mele!

Alinutaid="red">,fain ca iesiti la plimbare,e tare fain pe margit sziget,am fost si noi pe acolo(eram in clasa a-8-a [:D])

Are dreptate bruniid="red">,mi-ar placea si mie pt.asa o cauza sa fiu si muma padurii 9 luni de zile[:D]

Spor la pus muraturi,esti tare harnicuta si tare te pricepi si tu desi esti tinerica [pup][pup]

Bruniid="red">,pofta buna la zacusca!

De care ti-a trimis cu vinete sau cu fasole sau cu ciuperci?[:D]

Petrutaid="red">,drum bun si sa vii si tu cu embrionasii bine implantati [pup]

Sa aveti o zi super buna!!

[pup]la toateid="red">

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`Neata la toate.

Multumesc de cafeluta, Cristina.

Bruni[ruga]pentru tine.Sa dea Domnul sa fie cu [bebic].

Petruta mult noroc.

Eu azi vorbesc cu dr.sa stabilim protocolul.Am o saptamana usoara si deci am un pic de timp liber.

Alina, lasa nu te framanta ca pui pe tine kg, ca dupa ce nasti si mai crete bb un pic sa vezi ce repede se duc.Important e sa fie bine cu tine si bb.[pup]you

In rest ...[flo][pup]

 

Corina,in curand o [gravired] fericita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corinaid="red"> multumesc draga mea[pup]

sa ai parte de un protocol potrivit tie sa mearga totul bine pana la capat! te asteptam cu vesti despre protocol . bafta!

cristinaid="red"> mi a trimis zacusca cu fasole si vinete , ff buna!

alinutaid="red"> ati gasit ceva casuta?

[pup]

 

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...