Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui uratica
[mara-te [pup] cu drag..si mi-e tare dor de voi-de toate!nu stiu..daca nu am fi impartite in lumea asta larga-poate am fi trecut mai usor prin toate-ptr ca ne puteam intalni..
align="right" id="quote2">

si eu te [pup] pe tine si mi-e dor de tine. Las ca o sa fie bine, o sa vezi, [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fete dragi ....edennoaid="red">...sa dea Dumnezeu sa fie primul si ultimul FIV ,succes

petrutaid="red">...eu zic sa bei multe lichide si sa mananci multe fructe ....insanatosire rapida si succes si tie[pup]

brunadriaid="red">....ma bucur sa te vad printre noi si ca nu te lasi coplesita de cele intamplate ....esti o fata de milioane[pup]

uraticaid="red">....[pup]

cristinaid="red">...condoleante pt socrul tau si sper ca cumnata ta poate rezolva ceva .....poti sa ii spui sa se intereseze si la alte clinici daca cumva cei de pe baross utca te refura

 

eu sunt foarte ocupata si deja am obosit .....nu am fost deacord ca bubu sa accepte noul loc de munca cea ce pe el il cam oftica dar este mult mai important puiutul din burtica decat bani ,nu zic ca nu a fost tentatia mare in privinta sumei dar totusi parca mai mult tin la doctorasul meu si deja vazusem sala de travaliu si sala de nastere este cam totul fixat si mie greu sa ma despart .....oricim era vorba de inca 300 de km cea ce mi sa parut foarte mult

cat despre casuta am gasit una singura pe placul nostru dar nu vra sa ne astepte pana in 1 noiembrie, daca avem noroc si nu merg alti atunci este a noastra dar pana atunci mai este o luna si jumate oricum inca cautam si mai vedem

ma duc la dus si la nani ....va astept dimineata la cafea

sa aveti o seara placuta [pup][pup][pup]

 

[gravi] +15

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Petrutaid="red">,cum te simti,speram ca esti mai bine!

Mai baga citrice pana la punctie,imi povestea cineva ca atunci cand a fost gravida si racita,manca 2-3 kg de portocale+kiwi+lamai/zi [pup]

Bravo edennoaid="red">,iti doresc sa fie primul si ultimul FIV [pup]

Alinutaid="red">,conteaza sa aiba omul incredere in medicul la care merge.

Sper sa aveti noroc cu casuta ce ati gasit-o [pup]

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

 

alinutaid="red"> mersi de ceiut!

 

 

cristinaid="red"> intradevar multe lamai fac minuni, nu am crezut vreodata ca doar cu lichide, lamai multeeeeeee si vit C se poate scapa de o raceala,si cand ma gandesc ca pana acum la cel mai mic semn de raceala ma indopam cu medicamente...nu sunt vindecata complet dar sunt pe drumul cel bun...

 

maraid="red"> [pup] stiu ca imi trebuie unul si bun, dar la fiecare FIv speram sa mai am si ceva de rezerva [:D]Dumnezeu stie mai bine cu aranjeaza lucrurile pentru fiecare dinte noi

 

buniid="red">cum te simti? eu cd am elininat sarcina am vut hemoragie si am luat o fiola de ergomet si una de etamsilat, nu stiu la voi sub ce denumire se gasesc , la mine dupa ce le-am luat s-a reglat sangerarea

 

uraticaid="red">[pup]

 

luni am urmatoarea ecografie, o sa va tin la curent cu noutatile!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

petrutaid="red"> asa zis si eu mereu ; ce o vrea d zeu!

si eu iti spun ca unul iti trebuie, vezi ca tu ai totusi sansa sa se prinda, s a prins si data trecuta,acuma va fi la fel si vei avea grija sa faci totul ca la carte sa ajungi la 9luni[:)]

eu sunt mai bine, sincer m am speriat f tare! nu sunt la primul fiv de aceea am facut comparatie , la celelalte nu s a intamplat asa dar in fine ma bucur ca sunt ok si am inceput sa ma obijnuiesc cu ideea ca nu a fost sa fie si data viitoare va fi bine!

acuma m am apucat de treburi pe langa casa, iar dupamasa merg la cumparaturi!

multa bafta la echo luni si la fel pe mai departe ![pup]

 

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uff..fetele-va pupacesc pe toate in parte si multam de incurajari..

ai mei au plecat acum acasa..si eu tot aici am ramas.....[bang]dar asta e!ce pot sa fac????mai e un pic..nu stiu daca voi mai ramane un an-pana imi expira contractul-nu cred ca mai rezist-o-m vedea..

acum trebuie sa ma mobilizez si eu..trebuie sa fac prolactina,iar in noiembrie sau cand m-or programa astia-sa fac histeroscopia..iar apoi sa iau drumul fivului-cum mi-o fi norocul!insa ma simt ff obosita...nu stiu ce-i cu mine..

BRUNI-bravo fetita frumoasa!fii curajoasa-pana la urma vom reusi si noi!sa nu te pierzi-sa ramai mereu optimista-ptr ca mult a fost-putin a mai ramas![flo][pup]

mara-[pup] dulce fata si te astept cu vesti bune!tu cum mai esti?

petrule-sper sa iti revii cu raceala asta!tin pumnii sa fie bebe fff lipicios de data asta!musai 9 luni![pup]

edenoua-bafta multa!stii cum se zice....sa fie norocul incepatorului![pk]

cristinuta,alinuta,restul gastii-[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Un ceiut,laptic si [cafea]sa ne simtim bine!

Uraticaid="red">,multi [pup],iti doresc sa iei deciziile cele mai bune pentru tine,care sa te faca fericita [pup]

Uraticaid="red">,cu toata oboseala cum zici,as vrea eu sa am vitalitatea ta [flo]

Petrutaid="red">,ma bucur ca esti mai bine,da,sunt tare bune lamaile,am constatat si eu pe pielea mea [pup]

Multa bafta in continuare!

Si euid="red"> mi-s happy in sensul ca a zis cumnataid="red"> ca ne ajuta,ca facem cumva sa fie bine [pup]

Alinutaid="red">,multi,multi [pup]si tie si la bebelusid="red">.

Cand aflati ce este?

Edennoa,corina,bruniid="red"> si restul gastiiid="red"> [pup]

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...