Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

cristina la clinica unde fac eu se lucreaza pe echipa, deci e in functie de programul medicilor! fiecare se ocupa de un singur lucru in ziua respectiva, sunt prin rotatie..eu am cam avut parte sa l nimeresc pe doctorul meu, doar data trecuta am facut ET cu alt medic! si acuma punctia cu un altul! chiar nu mai conteaza , important e beta mare si sa creasca bebe in burtica! [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor.... uratica ....imi pare rau pt cumnati tai dar daca treaba nu mai merge nu trebuie fortat nimic ,eu zic sa ii lasati pe ei sa decida ce vor iar voi sa le respectati decizia si in final tu incearca sa te simti bine alaturi de mami si de tati si profitati de timpul petrecut impreuna ....eu asa am obiceiul stam la povesti zile in sir si gatim ceva traditional ...in fine ne simtim bine ....la fel este valabila reteta si pt tine [pup] cristina...cam la 16 sapt iti spune sexul copilului ,asta bineantales daca bebele nu este rusinos si nu se arata ....oricum noi ne-am gandit deja la nume de baiat si acuma incercam sa gasim nume de fata si ce o fi o fi numai sa treaca timpul odata sa il tin in brate .....am visat intr-o seara ca il alaptam si a fost o senzatie extraordinara brunadria...Dumnezeu sa fie cu tine si sa iti reuseasca totul asa cum iti doresti tu .....eu zic sa nu iti faci mari probleme din cauza ca alt medic o sa iti faca punctia ,sunt siguri ca sunt profesonisti toti si ca o sa fie bine ....[pup] eu ies putin la cumparaturi cu o prietena si revin .... [gravi] +13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciao gagici! scuzati absenta,am avut o vacanta mai lunga in care mi-am propus sa uit de toate neimplinirile, a se citi "bebe" si sa ne bucuram de compania persoanele dragi care ne-au fost alaturi. dar parca tot nu ne-a ajuns asa ca peste 2 zile plecam la mareeee, apoi sa vedem cum ne mobilizam, caci ca de obicei inceputul e cel mai greu[:D]sper sa incepem cu dreptul[pk] brunicoo, ce-mi doresc eu mie sa ti se intample si tie, Succes[:D] uraticaa, nu ma bate tare,pls[q]dar mai am ceva timp pana fac 30 de anisori,inca mai copilaresc dar si muncesc[:I] little girl, am innebunit cautandu-te pe toate forumurile, activeaza-ti PM sau trimite-mi adresa ta de mail ca am cateva intrebari pt.tine(suntem in aceasi oala[q] restul fetelor, [pup] si va doresc o toamna productiva[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

turqoisule bine faci , distreaza te acuma cat poti , am citit dincolo ca te ti numai de concedii! sa mi spui cum a fost in grecia , caut si eu bilete din 4 octombrie.. unde mai exact mergi? distractie la maxim si la intoarcere pune te pe treaba[bebic] eu in seara asta declansez ovulatia[pk] [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Bruni,eu asa simt ca va fi intr-un ceas bun [:)][pup] Alinuta,mai ai putin si afli [:)] Turqoise,distractie placuta la mare si toamna productiva apoi si tie;i-am scris eu pe mess lui little girl ca o cauti,era offline Petruta,cum esti?[pup] Edennoa,corina,uratica si restul fetelor [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost azi la eco si se pare ca foliculul baban s-a spart ieri natural, endo a crescut de la 3.8 la 6.4 (azi fiind ziua 14); ce e interesant ca mai e un folicul de 17 care pare sa mearga catre maturare; vad ca sunt in etape, pe promotii[:)] oricum, nu imi mai bat capul ca nici testele de ovulatie nu au dat luna asta rezultat (erau confuze), temperatura iara aiurea, ca sa nu mai zic de mucusul cervical care cred ca a fost si el afectat de closty asteptam urmatoarea menstruatie si vedem ce si cum atunci [pup] toate fetele si bafta la cele care acum masoara si numara foliculi [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! O zi super buna! Bruni,eu credeam ca doctorii din strainatate fac doar un singur lucru,nu credeam ca fac de toate dar prin rotatie;sigur va fi bine la punctie ca sunt profesionisti toti cred,cred ca daca te-ai obisnuit cu doctorul tau ai vrea sa fie tot el la punctie,dar sigur va fi bine si cu ceilalti [pup] Edennoa,nici eu nu mai imi bat capul,ca e totul asa de nepalpabil in domeniul asta,nu stiu daca as putea fi doctor ginecolog,iti trebuie nervi tari,bravo lor cui poate fi doctor in general,macar la mate stii ca 1+1=2;poate daca ai prestat zilele astea,ramai natural [:)][pup] [pup]la toate fetele "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...