Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

 

Petrutaid="red"> draga,mult mult noroc!,te pup.

Alinutaid="red">,te pup,asa m-ai emotionat cand ai zis ca v-ati uitat sa vedeti ce e...

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

super petruta [pup]

multa bafta in continuare

 

pina la urma iei Aspenter sau ai trecut pe Clexane? intrerupi la punctie?

 

cite zile de stimulare o sa faci?

 

tot ne socotim si noi sa stim cit va trebui sa stam, deocamdata pina nu mergem la controlul dinainte nu prea stim ce si cum; miine mergem la analize la synevo, ca trebuie sa le refacem ca nu accepta mai vechi de 6 luni

 

alti bani, alta distractie

[:)]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimineata!

Poftiti la o [cafea][cafea],un laptic,un ceiut,cafea decofeinizata,avem de toate.

Petrutaid="red">,eu zic ca din 5 e bine 4.

Unul si bun trebuie,[ruga][ruga][ruga]in continuare pt.tine [pup]

Alinuta id="red">[pup][pup],imediat mergeti sa vedeti ce e...

Un coleg a fost deja cu nevasta-sa gravida de 2 ori la eco si n-a vrut sa le arate bebeleid="red"> ce e,sau n-a vrut el sa zica(ca s-ar parea ca e fetita si el vrea baietel);sunt si eu curioasa ce aveti,scuze...

[pup]la toateid="red">

 

 

"Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

edennoua eu am intrerupt aspenterul atunci cd am avut sangrerile acelea lungi si de atunci nu am mai luat .Clexane am luat din prima zi de stimulare am intrerupt cu doua zile inainte de punctie si il reiau ziua urmatoare punctiei. Stimulare am facut 10 zile , dar depinde de felul in care ti se dezvolta foliculii( la primul fiv am avut 14 zile de stimulare iar la ultimele 2 fivuri doar 10 zile)Pe formularele care le-am primit de la ei scrie ca stimularea e inte 10 si 12 zile.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina id="red">[flo][pup] da e foarte bine 4 din 5 si eu sunt multumita !mai avem cateva ore si aflam cati transferam !multumesc de sustinere !tu ce noutati mai ai? inca nu ati aflat nimic de IA in Hu?

 

 

 

alinutaid="red"> pana la urma vrei sa aflii ce e [bibe]? Parca la un moment dat nu erati foarte hotarati sa aflati sexul.Am inteles bine aveti planuri dupa nastere sa va intoarceti in RO ? O sa ne plimbam in Parcul mare cu carucioarele[:D]

 

 

 

bruniid="red"> cum mai esti? stiu ca inca e o perioada grea pt tine dar mai intra si pe la noi sa stim ca esti bine sper ca esti in concediu si de ceea lipsesti[pup]

 

uraticaid="red"> [pup] spor la treaba, stiu ca muncesti mult sa a aduni banuti pt un bebic , esti absenta motivat!

 

maraid="red">[flo]parca mai ai in Hu ceva embrioni( sper ca nu gresesc)nu te-ai hotarat sa ii aduci acasa?

 

kry, criadema,julia,jovannaid="red">multa sanatate si pupici la bebici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...