Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

cristina ce matinala esti[flo] eu il astept pe domnul acupuncteur, a inceput sa ma strseze acupunctura ,mai fac azi si gata! dupa et , nu stiu daca fac , o sa l intreb pe dr, dar sincer nu l astept cu placere! azi imi pun casa la punct , maine dimi merg la punctie[pk] va doresc o zi buna[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bruni,sunt matinala de nevoie,sunt la servici,mai ales ca directorul asta nou e mai strict acum,azi am ajuns si eu la timp la servici[:D]pe 7,30;altadata ajungeam doar pe la 8. N-am facut niciodata acupunctura,nu prea m-a tentat,dar cred ca e buna la sanatate; Spor la treaba,trebuie sa-ti pui casa la punct sa poti dupa punctie si ET sta doar in patut;mult noroc!! Stiti vorba sefei:"in viata ne trebuie nu numai sanatate ci si noroc,ca si aia de pe titanic au fost sanatosi dar n-au avut noroc" Deci bruni,MULT NOROC!![pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui georgetani
Salut toate fetele mele dragi [flo] Brunutule - DOAMNE AJUTA! [pup] tin pumnii, o sa fie ok ai sa vezi ca de data asta se va lasa cu ochisori
georgicule ma bucur din suflet sa te "revad"[pup] eu sper sa fie cu ochisori, daca nu cum o vrea d zeu! cand ai timp si poti , te mai asteptam,ne era dor de tine! cum mai esti?[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Salut georgicule[flo][:)],ne era dor de tine si de toate fetele din gasca veche si nu numai. Bruni,mult noroc iti doresc. Sa aveti o zi super buna! [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Turqoise,ai primit PM de la littlegirl,ca ti-a trimis. Scuze ca fac pe intermediarul dar nu stiu ce ii ziceai sa-si activeze PM,ea a zis ca era activat[olala] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut eu de citeva ori (4 pina acum) nu doare, poti sa il faci in burtica, merge repede daca ai sa ti-l faca altcineva ti-l poate face in brat sau picior (scrie in prospect) dupa ovitrelle la 24-48 ore se sparge foliculul (de obicei la 36 ore) si pe urma 6-7 zile ies testele de sarcina pozitive, deci sa nu te entuziasmezi, dupa 7 zile se elimina din sistem si nu mai influenteaza testele de sarcina
Citat:
citat din mesajul lui beby83
buna seara astazi am fost la medic si am un folicul mare. mi-a dat sa imi fac o injectie ovitrelle pentru ruperea folicului, a mai luat cineva ovitrelle?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! m-am intors din ungaria... sangerarile nu au incetat dar dr a spus sa stau linistita ca e din cauza marvelonului ( asa imi zisese si dr din romania), am facut eco si totul e ok.... am avansat fivul cu o saptamana ... asa a hotarat doctorul ....deci incep injectarea din 17 sept si am primt clexane din prima zi de stimulare alinuta .....tu ai luat femibion 800 ? cum l-ai luat eu vreau sa iau asa de capul meu dar am vazut ca are si vit e si eu stiu ca inainte de ovulatie nu trebuie sa iei? tie cum ti-a spus sa il ieisi de ce ti l-a dat? bruni .... nu conteaza cine iti face punctia cu siguranta toti sunt profesionisti, poate chiar e mai bine asa eden.... am fost la dr militaru, dar din pacte mie nu mi-a lasat o impresie prea buna,din punct de vedere profesional nu am ce sa ii reprosez,dar alte lucruri m-au deranjat , mi-e mi-a recomandat clexane pe langa acid folic si aspirina sau tromboas....daca vrei amanunte vorbim pe PM uratica... e mai bine sa ii lasati sa isi rezolve singuri problemele, doar de copilasi sa aveti grija sa asiste la cat mai putine conflicte...pacat le-au stricat concediul alor tai cristinuta si restul fetelor[pup]mai vorbin in weekend
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...