Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

Bruni,trebuie strigat luni catalogul,parca incepe scoala,nu? Primele din catalog Alinuta si Bruni,au absentele motivate [flo][:)] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fete dragi! Sa aveti o sambata placuta! Corina ce mai faci,vezi ca tu urmezi la catalog si apoi eu;eu fetelor sunt si elena,edennoa dupa tine sunt in caz ca nu ma gravidesc la "C";deci anul asta sigur ne gravidim;littlegirl,petruta,turqoise,uratica si restul nu v-am uitat nici pe voi [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna... cristina iar n ai somn sau esti la munca? eu am dormit ieri toata ziua si azinoapte nu prea am putut dormi ca lumea.. sunt putin negajita ca sangerez , nu stiu daca e ok , la celelalte punctii nu am sangerat.. acuma imi curge sange si din nas[bang] azi nu fac aproape nimic! [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni,dar cum sangerezi,numai putin nu? Parca si eu am sangerat putin dupa IA,de m-am speriat,dar n-a fost nimic;poate te-a rascolit acolo mai tare,eu asa cred [pup] N-am avut somn,m-am uitat ieri la CD1 din crazy heart,imi place. Asta-mi place la calculator sau la dvd,ca daca nu mai am chef sa ma uit la film il inchid si continui de la minutul 40 sau 50 de unde am ramas pe cand daca te uiti la film la televizor pana-ti pui o cafea sau mai stiu eu ce ,ai pierdut din film;eu tare mi-s cu filmele,pot sa ma uit la ele 25 de ore din 24 [:D] Nu fa nimica azi,doar relaxeaza-te [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina sangerez putin , dar oricum eu si la cm tot asa sangerez deci nu stiu cum sa compar! sper sa treaca ca ieri la spital mereu ma verificau daca sangerez,dar culcata nu se vedea nimic,cum m am ridicat si pe urma acasa au inceput .. o sa mai vad azi,sper sa se opreasca , nu am pe cine sa sun azi e sambata , maine duminica ! am scris la fetele de la fiv , poate careva a patit si stiu sa mi raspunda.. iau si kardegic(aspirina) pt fluidificarea sangelui, oare nu ar trebui sa l opresc?!. incerc sa sun imediat la clinica (pe la 9) poate raspunde cineva.. [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343
Incearca sa suni,nu ai nr. de mobil al nici unui doctor,ca ma gandesc ca ai fi sunat;aspirina aia ei ti-au dat-o? "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
da! ei mi au prescris kardegic la fiecare fiv ! mai iau acid folic si progesteron (vaginal) o sa sun pe la 9h00! "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa suni,doctorii n-au mobil pe care-l dau la pacienti?;ca o prietena de-a mea doctorita are 2 mobile unul personal si altul care-l da doar la pacienti. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...