Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cristina3343
Sa suni,doctorii n-au mobil pe care-l dau la pacienti?;ca o prietena de-a mea doctorita are 2 mobile unul personal si altul care-l da doar la pacienti. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
dr meu nu vb cu pacientii la telefon , are secretare si alea stiu tot ! o sa vad ! [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata si de la noi[:D]..... brunadria....eu nu prea pot sa te ajut pt ca dupa cum sti eu nu am facut FIV dar eu zic sa te odihnesti mult si stai cat poti in patut ..... cristina....[pup] restul au plecat in weekend ...la noi ploua cu galeata si este foarte frig.....program pe ziua de astazi odihna cea ce va recomand si voua [pup] [gravi] +13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna alinuta [pup] Bruni,ai aflat ceva? La noi este destul de frumos,eu vreau sa pun niste fasole verde pe toamna la borcan,nu la congelator[pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brunadria, majoritatea au intrerupt aspirina macar 2 zile inainte de punctie ca nu e okay sa faci interventie de acest fel cind singele e prea fluid (aspirina il face asa); probabil ca de la aia ai singerarea de la nas; suna totusi la clinica ca poate e cineva in weekend si iti da un sfat; pt singerari de nas se da tarosin si vit K la noi, dar pe urma prea iti coaguleaza singele chiar acum cind il vrei mai fluid pt implantare; cred ca nu ar fi bine sa mai iei acum de coagulare, mergi pe ce ti-a dat stai linistita intinsa, nu face efort, cred ca e tot ce poti face daca nu primesti alte indicatii [pup] ps eu de la aspirina am avut hemoragie mare la ciclu, ca pe urma sa citesc ca trebuie sa opresti pe durata ciclului [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Bruni,sper ca esti mai bine,stai numai in pat pana maine cand dai de medic [pup] Bafta maine in toate! Alinuta,ce mai zici?[pup] Alinuta,cum a iesit zacusca,cred ca buna,de care ai facut si cu vinete si cu fasole? Eu trag iar o fuga pana la catelusii de la servici,acestia mi-s bine,multam domnului. [pup]la toate fetele,sa aveti o duminica insorita! Si ceai,cacao,cafeluta,shake pentru toate fetele! Alinuta,sper ca nu-ti fac rau ca tot postez aici lichide de toate soiurile. Fetele,care a fost la dalai lama in Hu? Am o prietena ce e acolo,CE MISTO!!! Dar s-au vandut toate biletele!!!! "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ..... cristina....mersi de cacao dar eu am servit deja doua cesti de cacao si un ceiut .....sunt treaza de la 3 dimineata ,ora de mers la wc,si nu am mai putut adormi inapoi asa ca am facut treaba in bucatarie si ia-m facut lui bubu cafeaua acuma ca a rasarit in sfarsit si la noi soarele o sa facem un dus si iesim la o plimbare pe jos cat despre pofte stai linistita ,nu poftesc nimic in afara de muraturi .....vineri am fost la piata si am cump vreo 3 kg de muraturi bubu a ramas trasnit dar ce sa fac ....ceolomada ,ardei umpluti cu varza ,varza murata si castraveti din fiecare aproximativ o jumate de kg zacusca nu am facut numai cu vinete dar am vorbit cu maicamea si ea a facut si cu fasole,si o sa imi aduca ea hai ca asa ma-m lungit ....sa aveti o duminica frumoasa brunadria....sunt cu gandul la tine si tin pumni pe maine ,cum te simti ,mai sangerezi?[pup] [gravi] +13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni,ma bucur ca esti bine,te asteptam maine cu vesti,sigur vor fi bune(eu cred ca sunt mari sanse cu ICSI)[pup] Alinuta,esti tare harnica si gospodina,bine-ai facut ca ti-ai cumparat de la piata de toate,sa vezi numa' ce o sa-l iubeasca bubu pe bebelus,acuma ramane el trasnit ca nu e obisnuit cu pofte din astea de graviduta,dar sa vezi ce o sa-l iubeasca,da-i sa pape bine si sanatos la bebelus [pup] Eu doar acuma invat sa pun muraturi si zacusca,ca pana acuma tot maica-mea punea;si noi vrem sa facem zacusca dar bag si vinete si fasole deodata,sa vedem ce iese. Si la noi e tare frumos,toamna din aia faina,buna de plimbat prin gradina botanica... [pup]si [flo]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello! scuze ptr absente-insa..ff mult de munca,probleme acasa cu nebunii astia 2-care acum s-au impacat cat de cat-daR COPIII SUNT VARZA!!,nopti nedormite,griji-ptr ca ai mei se simt bine sau nu..uff asta e! in fine..eu va citesc si sunt mereu cu ochiul pe voi![:D]si vad ca va tineti de cuvant-numai vesti bune pe aici!asa ca.. o [flo] ptr voi! PETRU,BRUNI-va tin pumnii!sa va ajute Dzeu sa fie bine de data asta! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...