Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele o dedicatie pentru voi Ma duc si eu pe-afara ca e super vremea,DAR ASCULT MELODIA ASTA Super e viata cu muzica la maxim [pk][pk][pk][pk][pk][pk] http://www.youtube.com/watch?v=k7pAGeenufs "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] la toate fetele ! bruni.... si eu la al doile fiv , dupa punctie am avut dureri de burtica , cred ca e normal ... acum tu deja stii ce ai de facut , odihna +papica buna buna + multe lichide, in rest lasa ca se ocupa Doamne Doamne de tot , o sa vezi ca o sa ai un bebic in burtica si vreo 5 fratiori la congelator uratica... ai o viata interesanta ...plina de adrenalina...sunt sigura ca ai si uitat de problemele tale[:D] alinuta.... daca nu ai acid de la atatea muraturi da-i bataie , savureaza orice iti pica bine ...pe 15 aveai programarea la cardiolog ? cum stai cu kilogramele in plus? eden... intradevar eu sunt la dr bernard si noi in engleza vorbeam cu el si vorbim in continuare , dar cred ca la ecograf si mai ales la punctie ti-o plaseaza pe asistenta romanca chiar dc stii engleza , mai ales tanti care se ocupa de paciente la punctie si la embriotransfer "infirmiera" nu vorbeste decat maghiara , pana cum ne intelegeam prin semne , oricum e de apreciat ca isi dau interesul ...si site-ul clinicii are versiune in roameste acum pupici la toate feltele si maine sa-i facem galerie la bruni [olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare .....acuma am ajuns si noi acasa ....am avut o zi plina si am reusit sa achizitionez si o pereche ppe pantaloni de gravidute mortali o bluzita si o pereche de pantofi ....am hoinarit toata ziua cu kg stam cam asa acu doua sapt aveam 61 acuma nu stiu dar sigur am mai pus oricum am inceput cu 57 dar si asa is cat un munte deja ....nu stiu care este mai mare burtica sau fundicul [:D]..... intradevar in 15 merg la eco la inima si aici se va decide daca nasterea va fi naturala sau cezariana petruta cum ai decis ,ai sa iei femibion800? brunadria....eu deja scot majoretele[majoreta][majoreta][majoreta] ma duc la dus si la nani ca dimineata la 5 sunt ceasul noapte buna[pup] [gravi] +14
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruni-DOAMNE AJUTA!!!!!!!!!!!!!dar cum numai 2 embrioni????nu au facut icsi? petrule-ai dreptate!am uitat de tot si de toate!sunt imuna la tot..nu mai simt nimic..ma simt..nu stiu-absenta!imi pare rau ptr ai mei-insa am obosit!!simt ca nu mai pot!offfffffff....macar ma bucur cand va merge bine voua![pup] cristinuta,alinuta-[pup] turqoise-distractie placuta!sa va intoarceti 3 din concediu![olala][pk] eu ma pun la nani..nu am chef de nimic!doar sa vad cate 2 liniute la voi![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uratica am facut icsi , dar explicatia care am avut o a fost ca din cele 13 ovocite au fecundat 10 iar azi au ramas 2 embrioni, cica probabbil unele erau imature sau altele prea mature!in fine nu mai caut explicatii sunt incantata ca am transferat cei 2 embrioni de cate 8 celule fiecare care spun ei ca sunt de calitate f buna! o sa vedem finalul![pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni,doamne ajuta sa se prinda embrionasii! Mult noroc de la doamne doamne![pup] Bruni,stai numai in patut azi [pup] Alinuta,slabesti tu inapoi,o colega de birou cand a venit din maternitate era mai slaba decat inaintea maternitatii,i se vedeau pometii. Uratica draguto,nu-i voie sa n-ai chef de nimic,bucura-te de ai tai (pana-i avem),de tot ceea ce ai,ca tu trebuie sa ne ridici aici moralul;o sa ti se rezolve si tie toate problemele,poate esti putin obosita de la munca;trage si un pui de somn,ca altfel gandim dupa;multi [pup]de la mine pentru fata optimista ce o cunosc [flo] Petruta mult noroc si tie pe cand incepi,mai ai putin. Corina,mai da un semn de viata![pup] Littlegirl,pe unde umbli?[pup] La mine se vede ca a venit directoarea din c.o. dupa cat de mult am stat azi pe forum [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...