Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 43


Recommended Posts

Ma duc sa bag o cafea si un film,sa ne simtim bine,sa simtim ca traim! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] si ceiut [cit]pentru fetele dragi "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pup fetelor.... brunadia...sa fie cei mai lipiciosi embrionasi din lume[pk]....acuma frumos la orizontala cu tine si ai grija de puiuti [pup] sa te ajute Dumnezeu sa ti se implineasca frumosul vis de a deveni mamica restul gasti.....pup si fiti cuminti eu imi iau imediat cina si ies o tura la plimbare ca imi creste fundul cat o casa si am celulita si acolo unde nu va-ti ganditi voi vreodata[:D] [gravi] +14
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Bruni draguto,stai cumintica(')ca merita! Eu stiu ca nu e voie cu avionul,o colega de birou trebuia sa mearga in S.U.A. si era gravida pana in 3 luni si i-au zis ca nu e voie;ea totusi a mers(avea de mers la nunta la cumnatul ei)si nu a patit nimic,dar avea totusi cateva luni;lasa ca mergi dupa aia cu puisorii cu avionul in concediu [pup] Nu te poti plimba pe la tine printr-o gradina botanica,etc.? Eu cred ca bag maine o gradina botanica,e super vremea asta de toamna [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata ! alinuta sper sa fie bine astazi la cardiolog ! sa ne aduci vesti bune! brunilasa tu concediul cu avionul ! nu merita sa risti!gaseste o locatie pt concediu undeva mai apropare sa poti merge cu masina! vineri incep stimularea, protocol scurt!pana in 3 oct o sa am macar 2 puiuti! [pup] la toate fetele !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Alinuta,sa vii cu vesti bune astazi![pup] Fetelor,bafta la toate! Sa aveti o zi super frumoasa si buna![pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruni, eu am facut luna asta prima data stimulare, dar cum nu am raspuns prea bine (foliculi okay, endo subtire la inceput, pe urma s-a ingrosat pina la 8), nu mi-a facut IUI; tot ce putem spera e ca sa iasa natural doar din stimulare; daca nu, asteptam ciclul cu o formula noua de stimulare si IUI aferenta petruta, multa multa bafta alinuta, cristina [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...