Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(39)*-in suflet cu Emma


Recommended Posts

Cu scuzele de rigoare intru si va salut.De citit v-am citit dar de scris nu.Asa ca azi e inceputul[flo] Salut fetele cele noi si le urez bun venit.Intr-adevar lumea nu prea este activa, probabil si din cauza concediilor, dar o sa treaca toate astea. Eu ma bucur tare mult ca am terminat cu clasa l si avem vacanta.Cred ca mi-am dorit mai mult decat si-ar fi dorit domnisoara mea.Sotul s-a intors din tarile straine asa ca acum sunt mai linistita si mai fericita. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2484357170101791450cAdDnk"] ALEXANDRA[/url] & Nikolle[url="http://nicole-bijuterii-unicate.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Zuzulici, am vazut pozele voastre. Superbeee!!! Eu am fost foarte impresionata de culoarea oceanului, a orizontului in Cuba.. nu am vazut niciodata asa ceva. Iar voi sunteti o familie foarte frumoasa. Ce carlionti frumosi ai tu si Isabela. Super!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup si eu repede fetele ca sunt evident intre sedinte. Bun venit dragelor noi pe subiect. De cand am ramas aici singura nu am facut decat sa trebaluiesc, m-a apucat spalatul a tot ce am gasit prin casa, de la covorul din camera piticului pana la perdele. Si daca tot terminai perdelele am vopsit si caloriferele ca erau pline de pete de rugina. Si se distreaza colegii ca mi-am pus vopsea si-n par. Si evident, ca sa fie tacamul complet, nu am avut acasa nici net nici telefon si tampitzii aia de la belgacom habar n-aveau de ce imi tot crapa linia ... greu rau cu astia p-aici sa-i faci sa miste mai repede in front. Azi imi vine sotul din tara, abia astept. E greu rau dupa 16 ani de stat lipiti sa te trezesti singura in toata casa. Si cel mai greu mi-a fost noaptea, cand nu-l simteam/auzeam langa mine. Asa ca in ultimele 2 saptamani, desi am fost singura, nu cred ca am dormit mai mult de 4-5 ore pe noapte ... habauca nu alta. Noroc ca am mai iesit cu colegii de proiect la o bere, un festival un spanac ca altfel turbam singura in casa. Si la fel de noroc ca am avut mult de lucru si de recuperat asa ca am lucrat in fiecare seara pana tarziu, dar nici nu-ti dai seama, ca la 10 jumate seara e inca lumina. Oricum am avut noroc ca a fost foarte cald pentru zona asta de europa, n-a plouat deloc in ultimele 2 saptamani. Si gata vara ca de ieri si-a revenit vremea bruxeleza la bunele ei obiceiuri: ploooo si e vant, cum alta. Dar imi scot eu parleala acush acush. Vineri plecam la paris, asa ca saptamana viitoare promit poze cu parisu si cu concertul u2, abia astept. Gabriela, te rog mult zi-mi si mie in ce valuta e contul de valuta de pe pagina lui Bogdan ? dolari sau euro ? V-am pupat pe toate [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] In sufletul meu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...