Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (149)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma bucur sa revad fete de mult "plecate"... lorelaim, sa dea DD sa reusesti in ce iti propui, sa gasesti un job bun si sa va mai plece frica din san[pup] vazut poze, si apucat moment de melancolie: mQQm si Oliver, super poze, super baiat, sunteti niste frumosi, sa creasca mare, sanatos ca norocos si iubit este[flo] DanaP, super pozele, aratati ca niste vedete de cinema, mi-a placut la nebunie resortul...voi tot intineriti si altii (adica eu) o iau spre batranete! Asta nu-i fair! ina, frumoasa Thea ta, frumoase pozele de vacanta...oare mai apuc si eu o vacanta cu burta la soare? kristin, dulcici dintuci, printesa e de poveste, sa-ti traiasca katrinel, ai o adevarata pianista[pup] nelia, sa nu fie de deochi, ce cresc copiii... noi pe aici, cu ai mei, ma simt excelent cu ei, lucru nemaiintalnit! de-ar fi fost asa si in timpul trecute, m-ar fi scutit de multe cosmaruri[:D] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca n-am mai dat nici un semn, tot in formula 2 in 1 suntem (sper eu pentru putin timp de acum incolo), am intrat sa va salut si sa va spun ca de cand nu mai merg la munca, parca nu mai am absoult deloc timp liber. E un paradox... E si mama aici si ma ajuta mult cu toate, si tot nu am timp liber pentru mine. N-am apucat sa citesc din urma decat cateva pagini, asa ca o sa imi ia mult timp sa recuperez... mQQm - nu-ti spun cum am plans cand am vazut pozele cu Oliver! E un copil atat de frumos si are o privire... De-abia astept sa imi vad si eu bblina.... simt ca nu mai am rabdare. E greu de explicat, dar cred ca doar cand o s-o vad o sa realizez ca e totul real. Cel putin, asa e pentru mine. Sa va traiasca puiutul si sa va aduca numai bucurii. [pup] Olga - am citit ca deja ati crestinat-o pe Sofia.Imi pare bine sa aud ca ati avut un botez frumos.[pup] Kristin - [s] , sa fii sanatoasa si sa ai parte de un an minunat!!! N-am apucat sa vad inca pozele de pe contul comun, o sa intru sa adaug si eu cateva poze noi cu mine si mama facute zilele trecute... Fetelor, nu stiu ce s-a intamplat cu mine, dar am avut in ultimele 2 saptamani un boom de crestere, pielea de pe burta chiar nu mai are unde sa se intinda. Va [pup] pe toate si va anunt imediat ce am vesti... sper numai sa nu depasesc due date-ul, ca vad ca [bibe] e in elementul ei in burtica la mine, nu da semne ca ar vrea sa iasa. [gravi] 38+ [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ratat in direct momentul cu pepitelul, dar citind mesajele am trait la maxim tot evenimentul. Si nu pot sa-ti spun decat ca te invidiez, Cristina, pt luxul de a-ti permite sa-l ai pe pepitel, putini s-ar fi incumetat la o noua experienta dupa doi copii atat de mari, dupa niste ani etc. Cert este ca tot voi sunteti castigatii: faptul ca aveti un copil mic acum va va mentine tineri. O sa vezi cum vrei nu vrei ajungi in contact cu familii care au copii de aceeasi varsta cu Oliver... uite ca sunteti la a doua tinerete. Cand altii se plictisesc pe-acasa si raman singuri cuc ca le pleaca copii, voi aveti dupa cine fugi prin curte. Si ce bucurie mai mare ca asta!!!! C-apoi vin nepotii si tot asa. Oare asta-i reteta tineretii fara batranete (ca-n treaba aia cu viatza fara de moarte nu cred). Cat de bine te simti tu pe dinauntru nici nu e greu de observat: n-am vazut atatea poze cu oameni de la tine de cand tot activez pe grupul asta. La tine pozele erau cu peisaje si din cand in cand mai vedeai si-un om (ma refer voi/familia ta). Si sa vad atatea poze (10 pagini!!!!!) cu pepitelul nu-mi spune decat cat de fericita te simti. Ma bucur mult pt voi si ii doresc lui Oliver o viata sanatoasa si imbelsugata (de voi nu ma mai preocup ca voi aveti deja adjudecata portia de fericire/bucurie). N-am apucat sa citesc decat pe sarite, Laura, Donia, merci pt ponturile cu cottage-ul. Am gasit unul pana la urma, chiar in Sauble Beach, de-abia asteptam sa mergem. Romanitza, tinem pumnii sa decurga totul bine si sa ne fericesti si pe noi cu pozite si fetze schimonosite de bebelusi. Nu mai stiu cine e gravida pe frontul francez. Diana, sper ca-i totul bine cu tine si cu bebe mic din burtica. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Romanitza, sa stii ca ai crescut![olala] Hai ca vine bebelina numaidecat, fii pregatita!!! Oliver abia asteapta s-o cunoasca pe Mara.[olala] try, pai cu el am curaj de pus poze, hihi, ca se schimba si nu e identificabil asa usor. Oricum, albumu-i si privat si pe contul comun... not for long... maru, sar'na! Am vizionat si eu pozele: Khristin e un scump Chris, smecher si sugubatz si a crescut, iar Yasmine o domnisoara foarte frumoasa. Inacanada, ce sa zic... tu areti super, iar Theea e o scumpa. M-am distrat bine de tot la strambaturile ei.[:D] Nelia, au crescut copiii mari, sa nu-i mai recunosc. Mersi de filmuletele racoritoare, la fix pe caldura asta.
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadya, acum m-am uitat in urma si am vazut ca, intr-adevar, nu ti-a raspuns nimeni sau cel putin asa cred. Dar aici cind nu stim sa raspundem, trecem mai departe, eu una am trecut peste mesajul tau fara sa raspund pentru ca nu numai ca nu cunosc nici un medic de care intrebi, dar nici nu stiu exact la ce fel de medic te referi: ce intelegi tu prin naturist sau naturalist? Te intreb sincer, pentru ca nu stiu cu se s-ar ocupa un astfel de medic... Este homeopat, este adeptul tratamentului prin regim alimentar sanatos? Dar acum imi dau seama ca puteam macar sa-i urez sanatate cumnatei tale, scuze, o fac acum. Ii doresc multa sanatate, sa gaseasca un tratament care sa o ajute.[flo] Nu stiu daca ai auzit de tratamentul cu ciuperci, eu am un prospect, vrei sa ti-l trimit? Nu spun nimic despre el, pentru ca nu ma pricep si nu stiu daca sa ai incredere sau nu, nu trateaza cancerul, dar mi-a placut ce scrie in prospect, daca intr-adevar ajuta aceste ciuperci asa cum scrie. Daca imi dai o adresa de email, ti-l trimit si tie. Si bine ai venit la Sezatoare![flo] Am vazut poze frumoase de la Ina, Ktrinel, Romanitza, Roxana si Khristin... revin cu comentarii, ca acum mi s-au urcat maimutele in cap si sint singura cu ele.[:D]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadya, uite aici un link : http://www.harmonyhealthcentre.ca/welcome.html ... aveam o fosta colega de servici care si-a dus fata la ei pentru a scapa de astm si se pare ca au reusit sa o trateze, nu stiu insa ... pentru cancer nu pot sa ma exprim, adica eu sunt sceptica ... dar sa dea Dumnezeu sa o poata ajuta pe cumnata ta. [flo] [url="http://community.webshots.com/user/carmen77108"] [aerob] Strumfii mei [aerob][/url] Carmen [mamica]si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...