Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (149)


Recommended Posts

Diana ti-am scris si un e-mail. Noi vrem sa iesim maine undeva unde n-am mai fost sau chiar pe Mont=Royal ca sa-mi iau ramas bun[:D] de la oras.
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari si de la noi!Am trimis si eu niste poze mai recente cu Praslea cel voinic. Mqqm, chiar ma gandeam azi la voi, cata bucurie trebuie sa fie la voi in casa, sunteti o familie de invidiat. Ma gandeam la fratiorii mai mari si la tine proaspata mamica, ce frumos[flo]zici c-ati iesit la plimbare deja? vremea a fost ok,azi cam zapuseala pe-aici, speram maine sa iesim si noi pe undeva toata trupa. Ieri am fost in centru Toronto cu niste treburi si inca am vazut pe strazi containere arhipline de gunoi, dar daca zici ca s-a rezolvat problema...anyways mie tot imi place orasul, asa ca, vorba lu'Miller, Toronto is still enjoyable:) Despre sore nipples am citit ca nu e normal sa devina asa, cauza e de fapt bebe care n-apuca sanul corect. Trebuie sa deschida larg gurita-mai usor de zis decat de facut [:D]-si sa apuce cam 2 treimi din areola. Apoi suptul corect ar fi deschiderea gurii-pauza- inchiderea gurii. Urmareste astea si vezi cum merge. Cu Vlad am avut ceva probleme ca era cam lenes la supt, dar cu Aidan deloc. Mihaela-mi-ro- si eu ma gandeam la o noua intalnire in septembrie, cu tot cu copilasi, de-abia astept si eu sa va revad.[pup] Weekend fain tuturor, Mona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicutza, casa pe care ai pierdut-o inseamna ca nu a fost sa fie a voastra, mai cautati. Mie acum casa mi se pare ca este mica , imi pare rau ca am luat-o cu basementul nefinisat, dar ce sa-i faci, daca in 2 luni nasteam ? Decat sa ma fi mutat iar cu chirie, am preferat de banii aia sa platim mortgage si sa avem un camin al nostru.. Acum de ex am lista cu ce va trebui sa aiba viitoarea casa, adicatelea casa perfecta, dar pana ne reglam financiar pt un mortgage mai mare, varuim camerele copiilor, punem parchet la ei si in living, ne cuibarim mai bine. Chiar, nu-mi dati si mie o sugestie unde as putea gasi o carpeta pt camera Ioanei, ? Imi trebuie ceva in nuante de verde lime, ca asa am zugravit peretii , si am acutat pe unde am crezut eu dar ori sunt ff scumpe or nu au culoarea dorita... Mikiion, mie mi se par extraordinare preturile de mutat de care zici tu, dar daca optezi sa-ti impachetezi singura lucrurile si ei doar sa le duca, nu iesi mai ieftin? Romanitza, maine -poimaine ne dai si tu o veste buna pe aici, cat mai ai, 3 saptamani? Trec ca vantul ! Nu uita ca atunci cand aveti drum prin KW, va asteptam la noi, in formula completa si largita, daaa? Mqqm nume frumoase ai ales micutului, e baiat de baiat daca doarme 4 ore si te lasa si pe tine sa te odihnesti...si cand va dumiriti cu tehnologia, ca sa-l vedem si noi? Sofronica, daca nu ti-e greu, jigneste-ma c-un card de ala de gym, poate de rusine ca ai fost asa dragutza, imi misc si eu posteriorul, las copiii ci cineva si vad daca pot misca fara sa-mi dau duhul ... Podeanu, fain tare povestesti de vacanta ta, am ascultat si melodia, parca as fi fost si eu acolo...eh, right...[q] Se pare ca de-acum vine vara, va fi cald, asa parca-ti mai vine sa iesi la plaja, la un lac, la orice, ca asa m-am saturat de ploaie si de frigggg... Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am si eu o mare rugaminte. Stiti pe cineva care pleaca in Romania pana la sfarsitul lunii? Vreau sa trimit o pereche de ochelari de-ai mei pe care i-am facut acolo, sa mi-i repare. Asta primavara Tudor in joaca lui mi-a dat una peste moaca de mi-a desfacut sudura de la aripioara nazala (practic nu e ruptura, doar s-a desprins sudura). Astia de aici (ca am dat numai de tampiti sau de hoti) zic ca trebuie sa-mi fac altii. Eu nu vreau pentru ca astia sunt foarte buni, cu lentila heliomata , cu protectie la div aparate....ma rog am si eu fixurile mele[:-/] Si in plus nu i-am purtat decat un an si nu vreau sa-mi folosesc asigurarea pe inca o pereche de ochelari de astia. Am la ochelari.....dar nu ca astia!!![8D] Baiul este ca eu am pe cineva care pleaca in Romania dar pleaca cu Malevul aterizeaza la Budapesta si pe urma pleaca la Cluj. Eu am nevoie de cineva sa aterizeze la Bucuresti. Vine fratele meu acolo, chiar daca persoana e din tara si ma rog de la aeroport pleaca in alta parte. Va multumesc anticipat! Mihaela http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu sa va spun ca gata, mi-au ajuns parintii in Ca.[:D] Diana, multumesc inca o data de ajutor, au fost f. incantati ca "au nimerit lg. o doamna din Laval", s-au luat dupa ea, si nu au mai asteptat insotitorul. Si la vama, s-au descurcat, le-au gasit astia un vames care vorbea romaneste.[:D] Au zis ca oricat de greu a fost drumul a meritat cand au vazut copiii alergand la ei. Am apucat sa ajungem in Centre de la Nature azi, le-a placut, le plac si casele de aici, cik e "ca in filme". Copiii se cearta pe maica-mea, Victor sta la discutii cu taica-meu.[:D] Cristina-Mqqm, mai scrie-ne despre Oliver & brothers.[:D] Laura, zici ca vine vara ? Daca ajunge prin On, trimiteti-o si prin Qc, ca o asteptam si aici.. Un weekend placut (cat a mai ramas), Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! N-am apucat sa citesc mare lucru, dar mi-ro, eu plec vineri in Ro. Numai ca eu sint la Montreal, nu stiu daca te pot ajuta cu ceva. Si aterizez la Bucuresti (sper)[:D] Cge, bun venit parintilor tai! Vacanta placuta! Am luat ieri vacanta, am o luna! Sint tare fericita, stau saptamina asta acasa sa fac bagaje, iar vineri seara plecam! Abia astept! Va pup pe toate![pup][flo] Smile,tomorrow could be worse!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ro, exact asta s-a intamplat cu ochelarii Ioanei si la fel ni s-a spus, ca trebuie facuta alta pereche.Eu ma bazez pe inventivitatea romaneasca care mereu a gasit metode sa mai traga de-un lucru care a fost declarat bun de casare, asa ca sunt un cautare de-un caraus [:D] . Cge, bun venit parintilor tai si vacanta placuta !Promit solemn ca daca vine vara, trimit si spre voi niste raze calduroase de soare ! Simi, 4 saptamani de vacanta ??? Suna foarte bine, sa te distrezi si drum bun spre Romania ! Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...