Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

va rog din suflet dati un sfat ce sa fac


Recommended Posts

nu sunt casatorita cu el suntem amandoi pe social si copilul ,pe raul lam nascut aicea in irlanda ,ink nu are pasaport ,si copilul e pe numele lui,lam iertat si de data asta ,asa sunt eu dak vine la mine si vb frumos........ nu pot sa nul iert ,si lam iertat mia promis k o sa fie bn k a fost nervos de aia a dat in mine ..... in fine ,dar nu am rezolvat nimik azi ear neam certat dintro prostie k de obicei si in casa mia dat una pe spate si am inceput sal injur sal jignsc si a plecat ,cred k e la parinti lui ,asi vrea sami incep o viata noua dar nu pottt mie frikk ,am o relatie fooarte buna cu parinti mei au fost la mine anul trecut vb cu ei pe mess in fiecare zi ,si le spun k totul e ok ,ei nu stiu nimik nu pot sa le spun [q][q][q][q]nici eu nu stiu ce vreau d la viata asta ink il mai iubesc si asa cum i el dak vine la mine si imi spune o vorba buna sunt gata si el profita ,niciodata nu mia parut rau k il am pe raul ,ma mandresc cu el , doar pe el il am aicea .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
eu sint in canada si stiu ca poti inregista copilul ca si cetatean roman daca te duci la consulat ai neoie de semnatura sotului dar asta nu e o mare problema cind sinteti si voi in relatii bune nu trebuie sa afle ca tu defapt vrei sa pleci ia hirtiile in limba romana si spune ca e o chestie de recensamint sau gaseste tu ceva dupa ai incearca sa-i faci pasaport.pasteaza o relatie buna cu el pina ai hitiile pt copil stii tu "fate frate cu dracu pina treci puntea"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vlahos
eu sint in canada si stiu ca poti inregista copilul ca si cetatean roman daca te duci la consulat ai neoie de semnatura sotului dar asta nu e o mare problema cind sinteti si voi in relatii bune nu trebuie sa afle ca tu defapt vrei sa pleci ia hirtiile in limba romana si spune ca e o chestie de recensamint sau gaseste tu ceva dupa ai incearca sa-i faci pasaport.pasteaza o relatie buna cu el pina ai hitiile pt copil stii tu "fate frate cu dracu pina treci puntea"
nu te mai obosi cu sfaturile....si-a bagat silicoane si acu totul e ok.... Pa, si ne vedem la solar [:)] Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si Maya (25 Iulie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...