Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Catalina,daca tot te-am prins as avea si eu nevoie de o lamurire[:D] Anul trecut inainte si dupa FIV,FSH meu avea o valoare de 16 la o maxima a laboratorului de 12,luna aceasta la medlife mi-a iesit o valoare de 8,95 la o maxima de 22,este oare posibil sa scada asa mult?[olala] Estradiolul avea aceeasi valoare si anul trecut-32[:)] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
cora - eu nu prea mai stiu ce sa cred despre laboratoarele astea....tot la medlife vara mea a facut RH-ul inainte de sarcina a iesit negativ iar dupa cateva luni in timpul sarcinii pozitiv. Cam asa si cu FSH-ul tau. Eu ti-as sugera sa repeti analiza si la un alt laborator.Pup Catalina
Multumesc,asa voi face[pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cora79, ideal ar fi sa repeti analizele la acelasi laborator , pt o comparatie corecta cat despre scaderea FSH, am cetit ca se poa , insa nu pot spune cu mana pe inima ca doar el singur , fara un context complet de hormonale z3 spune ceva
Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...