Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(20)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui georgia_c
cora79, ideal ar fi sa repeti analizele la acelasi laborator , pt o comparatie corecta cat despre scaderea FSH, am cetit ca se poa , insa nu pot spune cu mana pe inima ca doar el singur , fara un context complet de hormonale z3 spune ceva
Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein MTHFR C677T genotip heterozigot
Georgia,maine voi merge la dr sa vedem ce parere are[pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Imunofenotipare limfocitara (limfocite B, T si NK) - in Romania analiza se poate efectua: -Bucuresti , Institutul Victor Babes , Splaiul Unirii (costa 321.50 ron) Aici ingeras stiu multe fete care au facut. Iese detaliu exact pe ce vrei tu. Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adrianaady
Imunofenotipare limfocitara (limfocite B, T si NK) - in Romania analiza se poate efectua: -Bucuresti , Institutul Victor Babes , Splaiul Unirii (costa 321.50 ron) Aici ingeras stiu multe fete care au facut. Iese detaliu exact pe ce vrei tu. Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
gata, sunat, sar'na mult. Ma duc pe 6 sau 7 oct sa le fac, rez e gata pe 12 oct. Cariotipul il fac la Genetic Lab. Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 4 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara, dragutelor, am intrat sa va salut . va urmaresc din cand in cand dar nu am mai avut noutati. acum am ![:D] observ ca ne-am inmultit . georgia[pup] bun venit la GRECI ! ma inscriu si eu la intalnire ! asadar, sa va spun ca planuri am. astept menstra si spre sfarsitul CM o sa merg la Atena sa fac o a 4-a histeroscopie, de data aceasta cu dr D ! facem o biopsie iar in functie de ce gasim, poate punem un dispozitiv pt cresterea endometrului ! iar apoi urmeaza ET cu congelati ! o sa incerc si asta. ingeras- eu am facut NK la V Babes,mi-au iesit valorile f mari. m-a speriat dl director de nu am dormit 3 luni la rand. mi-a spus sa renunt la BB ca-mi pun viata in pericol si multe altele ! (am citit pe forum ca acelasi lucru a spus si altor fete).am fost in Germania, am repetat NK iar rezultatul a fost ok. eu nu cred ca se puteau reface asa de repede... sau poate da ! cata- [pup] si un [pup] pentru Anastasia !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarrah - pupam si noi. Ma bucur ca ai decis sa faci o histero si cu Dr. D. Unde mergi,la Mitera? Se face cu anestezie generala iar spitalul este super. Ca si hotel iti sugerez President - cel mai aproape dar micul dejun este nashpa- Hilton si Divani Caravel. Nu m-ai intrebat da io te-am cazat.[:D] Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m'neata micutele sarrah chiar ma gandeam zilele astea la tine [pup]si multa multa bafta [flo]la histero apropos de analizele facute pe aici ..cand am fost acum la dnii dr , se uitam cam lung la spermograma sotului (de fapt embriologul ) caci le-am asezat pe toate una langa alta si la cam toate mobilitatea (totala) e in jur de 60-70%(insa cu "a" de maxim 25-30%) si vorbeau ca dupa spermogramele "tipar" romanesc , toti barbatii romani sunt donori[:D] mi-a sunat cunoscut caci am avut o experienta similara cu ungurii .. plecat din ro cu spermograma la matei de 49mil si mobilitatea toata de 65% ajuns la unguri ...18mil cu mobilitate mult mai mica ... recomandare FIV [bang] ale , cum te simtesti azi ...azi z5, nu ?
Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...