Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele! sunt nitel dezamagita. nici o fata din cele care au facut FIV cu mine odata nu a intrat sa zica daca e gravi sau nu. mi-ar fi placut sa aflu si sa ne sustinem in cazul unui esec. pacat ca nu am reusit sa comunicam nici la clinica, nici pe forum. in caz ca va intrebati ce fac. BINE!!! sunt ff bine si Slava Domnului am trecut peste esec. M-am lasat in mana LUI! si sunt sigura ca bebele meu va veni pe cale naturala. va pup pe toate si va tin pumnii celor care urmeaza sa nasca sau sa faca FIV! [pup][flo] http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png [copil] Ale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar ma gandeam ca toate ati cazut intr-o tacere adanca... Cred ca ne era teama tuturor sa mai zicem ceva dupa esecul lui Ale... Dar acum ca Ale si-a revenit, cred ca ne putem face planuri sa ne intalnim, nu? Ca am lasat ideea balta... Eu sunt stressata la gandul amniocentezei de peste 2 saptamani. La ecografia de 12 saptamani translucenta nucala mi-a iesit de 5 mm, adica maaaarrreeeeeeeeeeee. Dr Herghelegiu mi-a zis ca singura sansa sa ne linistim e amniocenteza, coriocenteza in cazul meu ar fi riscanta intrucat placentele celor 2 sunt foarte apropiate si rezultatul ar putea fi eronat. Ma consolez cu gandul ca la toate celelalte masuratori a iesit bine mititelul, sper sa fie ok. Hai ca m-am plans destul, ziceti care e ziua si ora intalnirii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
goggy - bag de seama ca urmezi [:D]. Catalina
bagi tu de seama, repede [:D] Cam da, eu urmez [8D]. Se pare ca de astazi in 3 saptamani ni se va naste odrasla. La ultima eco totul arata foarte bine, colul e inca lung si inchis, nu am contractii, bebe e cu capul in jos dar nu a coborat inca, asa ca am planificat cezariana pe 3 noiembrie. Saptamana viitoare avem control, dupa care din nou eco si vom vedea daca s-a modificat ceva legat de data. De nascut, o sa nasc la Euroclinic ( cu alt medic ), deci ma bazez pe ce a zis education referitor la conditii. va pup si va tin la curent. [gravi]35+ cu [baietel] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Education sa iti traiasca fetita si sa va bucurati de ea ! Bravo [pup] Ale cel mai probabil nu scriu pe forum celelalte fete, dar poti vb cu noi cand simti nevoie , majoritatea am trecut prin esecul unui fiv si stim asa de bine toate sentimentele [pup] Goggyce mai trecu vremea, acum vine baiatul pe lume. Sa ne tii la curent [pup] Catalina pup fata draga si pe frumusica Anastasia [pup] Rock tin si eu pumnii sa fie totul bine.[pup] Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Education felicitari, sanatate si sa va bucurati de fetita voastra. Ale, probabil ca fetele cu care ai facut FIV nu sunt de pe forum, dar uite ca mai scoatem capul pe aici, din cand in cand. Eu vineri merg la Bio, sa vedem cand va fi ET cu omuletii mei de zapada! Rock m-am gandit mult la tine, in ultima vreme, Doamne ajuta sa fie bine. [pup]toate fetele si unu special pt Anastasia. Fetelor mi-e dor de forum dar nu stiu in ultima vreme ce am avut de nu am mai scris..... [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...