Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de gandurile bune tuturor:-) Nici nu stiti cat ma ajuta sa stiu ca-i pasa cuiva necunoscut de problemele mele! Dar ca sa nu mai fiti necunoscute pentru mine, intr-adevar mi se pare o idee extraordinara sa ne intalnim: facem un fun club dr D, ce ziceti? Asta daca ne trebuie neaparat un motiv:-) Eu aveam 3 colege cu care ma intelegeam foarte bine in facultate si cu care am devenit prietena; cu ele ma intalnesc si acum cel putin de zilele noastre de nastere, adica de cel putzin 4 ori pe an. Hai sa vedem cand si unde putem sa ne adunam si s-o comitem. Cred c-am fi o gasca pe cinste:-) Cata, m-am hotarat deja sa fac dry test peste 2 saptamani cand voi face si eco de 12 saptamani. Iar daca piticul va dori sa traiasca pana la 17 saptamani voi face amniocenteza. Va pup pe toate si abia astept sa ne vedem:-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca v-amintiti de mine, ma mai bag in seama din cand in cand. Va citesc aproape zilnic si mi-ar place sa va cunosc pt ca si pe mine m-asteapta un FIV, dar nu ne-am hotarat inca ce si cum. Adica niste informatii direct de la sursa mi-ar prinde ff bine. Deci ma-nscriu si eu pt intalnire daca nu aveti nimic impotriva. [gravi] in devenire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cioc cioc ... ete ca ma var si io in discutie [:D] din ce am retinut eu ... ingeras era pe canapeluta in dreapta cu un tricou verde (sper sa nu gresesc[:D]) rock,inalta slaba si blonduta ..si fff zambareata [flo]..doamne ajuta sa fie bine cu bebelica pana la capt ale draguta de ea ... emotii avea ea ..dar iti spun eu ca sosulica era la fel de emotionat ca tine , am trecut noi pe langa el la intrare ...era numai ganduri ..iar cand te-am vazut cum mergeai cand ai iesit de la ET mi-am amintit de mine dupa IA ..parca nu vroiam sa zgudui bebelacii[:D] coco, nu stiu daca zic bine ce zic , brunetica in zona pe langa ingeras pe canapeluta de langa geam ha ha ..si acum io care sunt ?[:D] ady[pup][flo], cata[pup][pup][flo][flo]si pt printesa anastasia ....
Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] Mai fetelor voi ati stat in picioare ca in autobuz ca nu prea vad unde ati avut loc toate. georgia - te pup fata draga, ma bucur ca ai scos nasul la lumina. Eu trec prin momente nasoale tare. Am facut o criza de hemoroizi cum nu imi imaginam ca poate exista.Stau si ma intreb ce ar fi fost de fundul meu daca as fi nascut natural. Deci, pe cand intalneala ? :D Ati spus, ati spus :)). Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella un pupic maree [pup] imi era dor sa te citesc. Deci stabilim intilnirea da? Undeva unde nu se fumeaza, ca poate ne face marea placere sa vina si micuta Anastasia[:D] Rock imi pare rau de bb1, dar ma rog pt bb2 sa fie sanatos si sa va bucure toata viata [pup] Coco e brunetica dragutza care va fi mamica pina de Craciun.[pup] Georgi [pup] ce ma bucur ca scri aici.... Stai linistita ca descopera repede fetele cine erai si tu.... nu scapi[:D] Catalina si micuta Anastasia [pup][pup] pt fiecare Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adrianaady Deci stabilim intilnirea da? Undeva unde nu se fumeaza, ca poate ne face marea placere sa vina si micuta Anastasia[:D]
Da, da, da si daca se poate nu f departe de Cotroceni, Dr. Taberei pleeeeeeeeease. Sar'mana aditza ca te gandesti si la noi.Pup Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...