Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa (34)


Recommended Posts

Buna fetelor,ma bucur ca au mai intrat pe aici fete care sa ne incurajeze cu povestea lor despre FIV. Balanta, imi pare rau pt ce ti s-a intamplat dar cuvintele cred ca sunt de prisos acum[flo] Legat de clinica wunsch , sigur am vorbit asa de teama ca voi avea si eu o dezamagire, cand vad cate fete nu reusesc.( in general ) Insa in sufletul meu sper ca voi reusi, si cred ca acum mai depinde si de noroc, nu trebuie neaparat sa fie cea mai buna, de ce reusesc atunci si fete in Romania...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

balanta putere si curaj[pup] melisa eu zic sa nu panichezi, orice pb are si rezolvare.. o sa vezi la fata locului cat trebuie sa stai si o sa ti rezolvi plecare in functie de cum sta treaba! chiar daca sotul tau trebuie sa plece mai devreme, tu dupa et , mai stai o zi apoi iei un taxi si la aeroport! hai curaj si fi optimista stresul nu ajuta! adijo doamne ajuta! sisipisi [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebau unele fete despre cazare in Viena. Vreau sa le dau un sfat, pe care l-am primit si eu, si intr-adevar a fost ff bine. Exista un site oficial cu mii de apartamente de inchiriat. Si va spun experienta mea. A trebuit sa stau in Viena 14 zile (dintre care primele 7 am stat singura). Am inchiriat un apartament cu 50 euro pe noapte, intr-un bloc obisnuit de locatari, unde am avut asigurat TOTUL: baie cu masina de spalat rufe, detergenti, sampon, fixativ, sapun, servetele umede+uscate, bucatarie cu masina de spalat vase, detergenti, expreso de cafea, filtru de cafea, tavi, oale, vesela totul complet, cuptor, aragaz, frigider, congelator, etc etc. tot ce ai si acasa, camera cu TV, satelit, internet, masa de calcat, calcator, uscator, terasa etc. Nu mi-a lipsit nimic. Ganditi-va ca zilele astea mai trebuie sa speli/calci o rufa, sa mananci la restaurant e destul de scump, asa ca iti poti umple frigiderul cu ce vrei si ai mancarea asigurata. Eu zilnic imi faceam u supica, o carnita la cuptor, in jumatate de ora era gata. Ieftin, rapid, sanatos. Apartaentul era situat in zona super buna, cu statie de autobus in fata blocului car ema ducea direct in fata clinicii, sau statie de metro. Totul e atat de functional acolo, incat nu ai cum sa nu te descurci. Si apropo, pt ca am aterizat noaptea la 12, proprietara apartamentului s-a oferit sa vina s ama ia de la aeroport cu masina, fara nici un ban in plus. M-a instalat si am mai vazut-o in ziua plecarii. Orice intrebare, nelamurire as fi avut, puteam sa o sun si ma ajuta. E muult mai convenabil decat la hotel. E ca si cum ai fi la tine acasa. Plus ca Viena sunt abonamente pe 1 sapt pe toate mijloacele de transport cu numai 14 euro. Mergi cand vrei cu ce vrei. Pe cine intereseaza pot sa dau mai multe date. Scuze daca am fost off topic, dar m-am gandit ca v-ar putea ajuta, mai ales ca multe fete au intrebat de posibilitati de cazare. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...