Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Europa (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Finaly I'm bleedind!!!! Mi-a venit ciclul aseara, rosu ,abundent, dureros. ufff, deja sunt obosita de atatea asteptari , calcule, ganduri... si nici nu am inceput.... Ana nu s-a legat prea tare de lichid,a zis ca poate fi de la ovulatie... era mai mult stresata ca nu am facut si un HCG ( facusem doar test de urina), dar am considerat ca nu mai e necesar - stiam sigur ca nu sunt insarcinata . Oricum s-au lamurit toate acum. Sa inceapa jocurile![batetoba]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balanta_tm, Fetomedul este una din cele mai tari clinici din Europa, in urmariea sarcinilor. Prima este in Anglia. Ei nu fac decat diagnostic fetal. Daca vrei sa fii intr-adevar sigura ca totul este ok cu bebe tau, acolo nu ai nicio problema. Au de exemplu medici care fac doar eco cardiac la fat, nimic altceva...si asa mai departe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am inceput cu a doua tura de injectii... M-au chemat in ziua a7a de ciclu/stimulare, pana la urma .. desi pana acum mi-au spus tot timpul de ziua 9 ; dar ca urmare a acestui fapt nu mai trebuie sa schimb nici un bilet de avion- voi ajunge insa cu o zi mai repede dar asta e.. si voi sta , probabil, aproape 2 sapt in Viena...singura, in cea mai mare parte a timpului; va dati seama ca toata ziua voi fi prin magazine! vai de buzunarul meu... De vizitat , din pacate, nu prea mai am ce - anii trecuti am bifat toate obiectivele importante. Dar poate , imi mai gasesc eu ceva de vazut..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...