Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Europa (34)


Recommended Posts

anais daca am bafta s-ar putea sa fac eu fiv in nov. melisa cu donator iti vor face tot fiv. Dar cred ca ar trebui sa le zici dinainte ca vrei. Nu cred ca alegi dupa poza, cel mult sa le zici ca vrei unul alb, inalt, frumos, sprancenat[:D], musculos, etc... balanta eu cred ca trebuie sa te iei dupa ce simti tu. Cand vei fi pregatita atunci va fi cel mai bine. Nici eu nu ma simt chiar pregatita pentru FIV acum..... Apropos de dulciuri, cica in Viena e o cofetarie, nu mai stiu cum ii zice, dar am tradus despre ea, unde se mananca cel mai bun tort de ciocolata din lume[pofta]. Cand o sa am timp ma uit sa vad cum ii zicea si pe unde e si va spun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 254
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sisipisi, sa imi scrii daca mergi, eu m-as tare bucura sa ne intalnim. Apropo de prajitura de care vorbeai: se numeste sacher torte, si se serveste chiar la hotelul Sacher, unde stai la o coada interminabila. Am fost, si vreau sa va spun ca e mai mult reclama. Credeti-ma! Au in schimb tot acolo, o specialitate de casa, un fel de savarina vieneza, mori incet!! Nu se compara cu tortul "renumit". Balanta, te cred si sa faci asa cum simti tu ca e mai bine. Sigur vei alege momentul potrivit. Mai ales ca vei fi pe mainile cele mai bune. Melisa, iubita, sint de aceeasi parere cu sisipisi. Oricum, ma gandesc la tine si iti tin pumnii stransi de tot!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sisipisi, la noi nu exista deplasare la Viena fara excursie in Parndorf [:D] Ce crezi tu ca am facut noi intre punctie si ET?? Am fost in Parndorf, de ne sunau de la clinica ca disperatii, iar eu n-am auzit telefonul ca probam haine si pantofi [alcool] In fine, eu pe data de 8 octombrie ma duc sa stabilim urmatorul protocol. Cand ma intorc pe 11 iti scriu exact perioada in care vom fi la Viena. Asa ca ne putem coordona cumva sa ne vedem la cafeluta sau prajiturica [pofta]!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, tot intru la voi din nostalgie, si contribui la relax-ul periFIV [:D]: - intr-adevar prajitura Sacher de la hotelul Sacher nu e cine stie ce, noi am fost dezamagiti. Hai sa va zic ce va recomand pentru bunataturi: - cafe Sperl (cautati pe net, usor de gasit): liniste, placut, o super atmosfera vieneza, incluziv cu pianoconcert live; prajituri bune, "de casa" - cafe Demel - in centrul pietonal; Sacher-ul lor e mai bun! - neaparat minim o vizita in Naschmarkt, atat pentru a cumpara delicii din piata cat si pentru restaurante - greu de ales. Noi am mai avut atunci o problema: in 2 saptamani am simtit nevoia sa gasim cinematografe cu filme nedublate in germana (chestie rara [bang]). Sunt vreo 3: Cinema Haydn pe MariaHilferStrasse, Burgkino (asta daca tin bine minte era langa Internationale Apotheke unde am gasit si Prontogest, progesteronul inj), si parca Artis. Oricum le gasiti cu tot cu program pe net. Va imbratisez si va doresc sa veniti de la Viena cu bebici si sa aveti in fata multe luni fericite! Pisuc Mic Ce minune de la Dumnezeu! [gravi] 12+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisuc mersi de info! Eu chiar maine zbor spre Viena , voi sta aproape 2 sapt., dupa calculele mele; si voi fi singura aproape tot timpul- sotul va veni la punctie si apoi va fugi inapoi la servici, si va reveni la Viena dupa ET sa ma duca acasa. Anais eu voi fi la Viena in 8-9 oct. Daca vrei ne putem intalni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...