Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *81* Succes la scoala !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neatza! Wow, Lucia[pup]-imi place tare-tare mult blogul!! Foarte frumos! Ca vorbiti de scris.Musai sa ma laud.Nu stiu daca va amintiti, ma tot plangeam io p-aici ca Andrei se face dr la ce scris are.Ei bine, cum au inceput clasa a II-a au trecut direct pe caiet de tip 2(seamana oarecum cu caietul Sarei) si Andrei scrie incredibil de caligrafic! Nu-mi explic ce s-a intamplat[:D]Prima data am crezut ca a scris altcineva, insa am vazut ca scrie mai cu incetinitorul[:D], dar frumos si corect. Dar la mate, e alta poveste.Cred ca nu are timp de caligrafie, cifrele sunt mici, scrise in graba... Pana la urma, sunt de acord cu ce zice CristinaC.Nu mi se pare asa importanta caligrafia.Acuma au inca timp de buchiseala, dar mai tarziu nu va fi asa. Dev[:D]-asa stiam si eu cu cazatura si sa stii ca in anul cand am zis YES(vorba lui Sanzi pe FB[:D])am cazut, da' rau si cred ca de mai multe ori. Oricum sunt mai bine, am niste vanatai si o durere in cot[:D], da' pe bune! Katty-felicitari lui Andrei!Mie mi se parea tare greu programul lui pana la ora 5. Va pup! 21+1=[url="http://lbym.lilypie.com/OCfDp3.png"]22[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Lucia, bine ai revenit, si pe FB ne gandeam la tine! La poze o sa ma uit pe indelete, ca se pare ca-s multe! Cristina, felicitari lui Andrei pentru scrisul frumos! Robert vad ca are tendinta sa-si formeze scrisul inclinat spre stanga, desi in caietul de caligrafie le arata spre dreapta. Dev, sigur ca-ti dau lista cand o primesc. Anul trecut au facut germana de pe cartea asta (de fapt caietul): http://www.amazon.de/Start-frei-Mein-Buchstabenheft-Grundschule/dp/3637107023/ref=sr_1_1?s=gateway&ie=UTF8&qid=1285835154&sr=8-1 si vad ca n-are lista la sfarsit. iar anul asta nu stiu de pe ce fac, inca n-a adus nici un caiet acasa si nici la sedinta nu s-a vorbit. Noi avem un dictionar pentru copii "Deutsch in der Grundschule"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina22 (de ce 22, mereu m-am intrebat[:)]), vreau sa-ti spun si la subiectul nostru, repede, pana nu trece ziua: [s] La multi ani, sa ne traiesti, si sa ai tot ce-ti doresti[pup]! LUCIA, foarte frumoase pozele si cei din ele! Weekend placut la toata lumea! Robert este invitat maine la ziua unui prieten si nu trebuie sa uit sa-l pun sa scrie felicitarea, de cand e la scoala le scrie el. Weekend placut la toata lumea! Am intrat in luna cu Halloweenul, e plin de dovleci pe aici[:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...