Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici13


Recommended Posts

Mikaela eu am inceput diversificarea la 6 luni la recomandarea dr intai cu fructe si suc de fructe apoi incet,incet de toate si multumesc lui D-zeu nu a avut nici o problema[pup]

 

LucaDanielid="teal"> -22.10.2008 id="orange"> povestea noastra id="blue"> [foto][copil] un votic pentr-un pitic id="red"> [copil] [foto]poze nunta id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mikaela, si eu am luat-o foarte incet cu diversificarea de teama pt Luana. Dar daca i-ai dat cereale si a papat si e ok, de ce ai intrerupt? Cereale se recomanda tocmai bebelusilor mai slabuti si care nu iau prea bine in greutate. Eu nu inteleg asta cu diversificarea dupa varsta corelata, pt ca daca are deja 6 luni, inseamna ca de 6 luni suge si stomacelul lui s-a maturizat. Daca nu are nici o alta problema, cred ca e timpul sa incepi incet sa-i dai si altceva.

C.Valy, si eu tot cu suculet am inceput.

 

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Capitol nou

 

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Aprinde o lumanare in memoria Almei!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...