Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetelor ari imi pare tare rau fetitza [pup].tot week end-ul m-am gandit la tine, chiar ieri ii ziceam sotului de tine.sunt alaturi de tine [grup] mire[pup][pup][pup] lumi,inna,maria [pup][pup][pup] va pup si pe celelalte toate si va urez o saptamana buna fetele ajutati ma si pe mine cu o lamurire.ieri mi-a curs asa o picatura maro deschis pe chilot dar mica de tot ca o urma si aseara puti. astazi de dimineata a venit in fortza ciclu .practic astazi e 1 zi de menstra nu? ca daca e asa de maine incep stimularea.raspundeti-mi si mie va rog[help] Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amacuba o sa incepi stimularea cu o zi inaintea mea tu ce schema ai? aristica [pup] ne este f dor te tine si tot week-end-ul te-am avut in minte lumimar, inna[pup] babyblue [pup] sa ai grija de tine si te asteptam cu 2 liniute azi noapte am visat ca eram la ET si albu nu vroia sa imi spuna nimic cati embrioni am obtinut sau cati mi-a bagat[olala] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...