Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele ce faceti?

o s-o iau razna

maine dim la 7 ma duc sa-mi fac fsh si dupa sa bag 1/2 diphereline si clexane

dupa amiza la 3 la doctoras.o sa fiu moarta de somn.

cum naiba imi face maine echo cu maciuca daca eu sunt la ciclu?[alcool][alcool][alcool]

care ati mai facut ziceti-mi si mie.

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, bafta multa![flo]Iti ecografie endovaginala...ca orice eco....acum iti curge putin fiind ziua 2.clexanele se pastreaza de pe o zi pe alta la frigider?
Citat:
citat din mesajul lui amacuba
fetele ce faceti?o s-o iau raznamaine dim la 7 ma duc sa-mi fac fsh si dupa sa bag 1/2 diphereline si clexanedupa amiza la 3 la doctoras.o sa fiu moarta de somn.cum naiba imi face maine echo cu maciuca daca eu sunt la ciclu?[alcool][alcool][alcool]care ati mai facut ziceti-mi si mie.Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi tu vii miercuri la albu? te-a chemat si pe tine in z2 la echo?

 

eu nu stiu cand sa fac clexane pt ca doctorul a zis dimineata, fetele au zis pe forum seara cat mai tarziu.si mai am o prietena care a nascut cu albu care mi-a zis tot seara tarziu.imi vine sa mor [bang][bang][bang].eu l-as face seara tarziu pe la 10.30 cand ma culc ca am inteles ca nu mai tb sa te misti mult dupa el.prietena mea a facut in sarcina nu la stimulare.

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit pe prospectul de la clexane ca se pastreaza la o temperatura de pana la 22 de grade parca sa zic sper sa nu gresesc,ca atare l-am bagat in frigider,sper sa nu fi facut vreo boacana sa trebuiasca sa imi iau altul,sper ca nu....iar de facut il voi face seara inainte de culcare

[pup][pup]

 

Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...