Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

lumi eu fac protocolul scurt.fugi repede si scoate-l de la frigider ca scrie si pe el ca nu tb tinut la frigider.sper sa nu fie problem.

tie ti-a zis albu sa faci seara? ca mie mi-a zis dim dar mai vb maine odata cu el.plec acasa si vb de acasa.in 2 ore.scriu cand intru [pup][pup][pup]pe toate

vb mai incolo lumi

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele va pup

acum am reusit sa intru

maine promit ca-l intreb pe doctorash cand se face clexan

simonia habar n-am cate zile o sa fac stimulare.presupun ca vre-o 10 , nu stiu.pe foaia de protocol scrie ca in z13 e punctia si in z15 e ET.la mine o sa fie ca naiba ca z13 cade duminica!!!!!!!!!![bang][bang][bang]

si nu-mi convine sa fac punctia vineri ca sa stea bebeii mei singuri peste week end.nu stiu e ca naiba.cine s-a mai confruntat cu probleme din astea sa posteze pleaseeeeeeee!

lumi[pup]

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amacuba,

 

Nu-ti face griji dinainte! Organismul nu merge chiar ceas si zilele in care pune punctia nu se potrivesc neaparat!

La mine nu a mers asa bine stimularea asa ca am prelungit injectiile cu inca vre-o 5 zile.

Am nimerit sa fac punctia joi inainte de Paste si ET vineri. Nu mai auzisem de nimeni sa faca asa repede ET, dar a fost norocos.

 

Cat despre Clexane eu l-am tinut la frigider, scrie pe el sa-l tii la temperaturi de sub 25 de grade parca, si cu caldura de asta vara nu vroiam sa risc.

La noi se pare ca a functionat ca de prin luna a 5-a l-am scos desi am trombofilie, si vad ca merge bine. Iau in schimb aspirin Cardio.

 

Eu am facut seara injectiile, era mai comod asa. La inceput eram cu ochii pe ceas sa le fac la ora fixa, dar porma m-am mai relaxat si le faceam candva seara intre 8 si 9 cum se nimerea.

 

cristiama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...