Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetele [flo][flo][flo]

mire iubita vrednicutza esti. ai grija sa nu te obosesti prea tare ca motaneilor nu le place[:D][:D].mami trebuie sa se odihneasca.sunt superbe numele.

 

hai sa va zic.incepui injectarea[pk].m-a luat naiba ca ma ustura de mor.ieri la 4 fusei la doctorashul nostru si aveam pe ovarul bun 5 foliculi de 5 si ceva fiecare si unul de 9.38 pe ovarul stang (ala prost).doctorasul a zis ca e multumit si sa-i dau cu injectarea.ma duc joi iar adica in z4.l-am intrebat de alimentatie si a zis sa mananc orice numai sa nu ma constip.

 

clexan nu se tine in frigider si eu il fac dimineata.

ce ziceti de foliculii mei?e ok? mire tu ce zici si celelalte fete care ati facut.

oricum ciclu am ca la draci, curge ca la robinet in ciuda faptului ca fac dim 1/2 fiola de diphereline.

aristica ne-ai parasit? sau esti plecata?

lumi, maria, inna ce faceti?

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi ce faci ? parca azi incepi? odata cu maria?

 

mire l-am intrebat de alimentatie si a zis ca nu pune baza pe asta.azi sunt z2 de stimulare si am inecput sa beau ceai de ctretisoara ca sa nu mai bag cafea la servici la greu.carne nu prea pot sa mananc (mi se pare cam fad curcanul), apa trebuie sa ma controlez sa beau multa .mi-e cam rau sincera sa fiu de la puregon (225 ui odata).totusi mi se par cam putini foliculi pentru z1.nu stiu.oricum ma rog sa fie toti cu oua bune si de calitate.

 

fetele care faceti puregon 225 ui pe seara.cum faceti cu ce ramane adica 75 ui?il trageti in seringa normala? am inteles ca nu raman chiar 75 ca raman mai mult.cum imi dau seama? nu stiu cum sa fac.[help][help][help].

 

fetele va astept pe forum.iesiti din barlog.e cald si frumos afara

pentru toate cate o [flo][flo][flo]

 

 

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa aveti o zi buna

Ama,eu asta seara incep marea injectare menopur cate trei de 75 si apoi bag clexanele de 0,2,apoi vineri ma prezint la doftoras sa vedem ce si cum am ouat

Tu tine-o tot asa ca stai bine cu productia de oooo

Pupici la toate fetele[pup][pup][pup]

 

Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...