Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele stiu ca asa mi-a zis si mie cand s-a intors din concediu dar eu i-am zis c-am prestat la greu ca poate poate...a inceput sa rada si n-a mai zis nimic.asta era dupa ce facusem ultimele analize de secretie si cultura col.acu asta e.sunt sanatoasa stiu eu[pk].o sa folosesc si cauciucul[:D][:D][:D].

oricum cred ca trebuie de cateva ori inainte ca sa se regenereze bine miscatorii sa nu-mi dea naibi emotii ca ii leshin cu bataia[:D]

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui amacuba
lumi daca nu ti-a dat de la inceput puregon nu iti mai da dupa.eu asa cred mire mai lasa bre zugraveala, termopanele si mai stai cu noi[pup], in patutz dar cu noi pe forum ca ne e dor de tine.cine stie ceva de babyblue?ca nu mai da un semn.fetele dar cu fufuleala [xinpat] inainte de punctie cum facem?[:D]spune-ti si voi la ce ma gandesc la ora asta.....Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
align="right" id="quote2">inca sunt cu voi, in pato sa ies cu al meu sa cumparam o usatre sa pregatesc cuibusunt precum gasca cand ii vine de clocit, lasa fulgilegat de seps, se poate dar 3 zile inainte de puctie pauzaeu oricum sunt pe pauza din timpul stimularii, ciuciu seps si nici n am chef si chiar ma bucur ca s gravida c am scapat[pk][pk][pk][gravi] +22 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...