Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui simonia
felicitari baby , sa auzim vesti bune, aristica si pe tine te asteptam curand [pup] am facut eco si endometrul meu este de 4mm. cum nu a fost niciodata. cum sa-l cresc? [q] LA pozitiv, PS la limita inferioara, Mutatia factor XIII heterozigot, MTHFR-mutatiile C677T si A1298C ambele heterozigote, o sarcina oprita la 10 saptamani, un FIV nereusit
a cata zi esti? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fete punctionate, embriotransferate, in curs de injectare, cu burtici si toate care urmati la injectari!![pup][pup][pup] Baby Doamne Ajuta sa fie lipiciosi piticii si peste 9 luni sa-ti ti pruncii in brate![pup] Ari ce mai faci? Luni te duci la beta?[pup] Eu plec joia viitoare la Budapesta. Am prima intalnire cu PK. Mire, Lumi, Ama, Inna, Maria va pup pe toate![pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simonia - il poti creste cu Maca (3/zi) si ceai de cretisoara (3 cani de 200ml/zi). maria - de ce ai emotii? Ai auzit tu ca face minuni Albu cu maciuca? Ai? Asa-i? Nebunatica mica...acum vine Mirela cu biciul de sado - maso[:D] lumi - dar de tine de ce nu zici nimic? Nu ti-ai spart niciun vas de sange la diphereline? Nu te doare un ovar, ceva? Chiar nimic...nu pot sa cred elenush - ce repede te-ai programat la PK. Sa nu-ti fie de deochi. Mai, am vorbit azi cu sotul si-am zis ca maine dimineata mergem la beta, ca daca e sa fie, se vede, ca-i ziua 9, daca nu e sa fie, ma duc si eu in club sa dansez pe masa pana uit, zac duminica si luni imi reiau viata de unde am lasat-o acum vreo 2 saptamani, nu? MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristica[pup] am fost astazi la eco mi-a zis ca sunt ok ca nu am chisturi, eu sunt in a 5-a zi de diphereline, acum am ajuns acasa si am vazut rezultatele la analize progesteron 0,1 si Estradiol 10 intervalul de referinta pt estradiol este: Faza foliculara: 21-251 pg/ml Faza ovulatorie: 38-649 pg/ml Faza luteala: 21-312 pg/ml Menopauza (fara THS): <10-28 pg/ml Menopauza (cu THS): <10-144 pg/ml eu acum sunt in faza foliculara nu? daca e asa inseamna ca nu e bine pt ca e prea mica valoarea [q] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maria - femeieeee, ai din partea mea fix 5 perechi de palme! ESTI INHIBATA!!! (cand o persoana scrie cu majuscule, in limbajul online, asta inseamna ca acea persoana tipa, capsci?!)...pentru asta scot dosarelul: iaca rezultatele mele cand eram fix in ziua 5 de diphereline, adica exact ca tine: estradiol <10 progesteron 0.2 nu avusei eu 7 ovule din care 6 mature? Ai? La noi beleaua e sotul cu OATS, in rest, eu m-am ovulat, lucru pe care-l vei face si tu. Cu progesteronul stai mai bine ca mine, de fapt, cu ambele stai demential de bine! Mama ta de ia o pauzare care se ingrijoreaza total aiurea. Mirelush, unde esti tu, Mirelush, draga, sa o biciui cum trebuie...deja se face coada! ...si eu care aveam nevoie aici de sustinere, de galerie pentru ziua de maine, cand colo, ce gasesc? ...of, mai am putin si-mi fac singurica galerie MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offfffffffff, mie cred ca mi-ar trebui o persoana ca tine sa ma palmuiasca zilnic la cat de crizata sunt, multumesc ca m-ai luminat[pup] nu am stiu. de unde sa stiu si eu[pup] aristica ti-am spus ca esti in carti pt luna septembrie, asa ca maine astept un beta f mare[pup][pup][pup] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...