Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 10


mirela2

Recommended Posts

Multumesc, multumesc...deja rosesc toata. Asa va vreau ca ieri batea vantul p-aici.[pup] Ce sa va spun: am facut beta. Am dat rezultatul in urgenta si mi-au spus ca e foarte posibil sa nu fie procesat azi, ca n-am parafa de la Domn' Doctor...acuma, doar nu ma duceam peste om acasa...am mai zis eu ca daca fac qvadrupleti ma mut la el in sufragerie, dar am zis sa nu-l sperii de la inceput. Ei si uite asa ajung acasa, intru pe medlife si-mi zice ca nu-i bun cnp-ul.... Am zis sa astept pana pe la 14:30 si daca nu apare nimic pe net, sun la laborator, ca alta sansa n-am. Incingem gratarul fetelor, iar cu sampania - am eu pentru voi, d-aia normala, ca eu o sa-mi iau pentru copiii[:D] felicitari lumi pentru ovarele fara chisturi si rezultatele la e2 si p4, Inna, ma bucur ca ai terminat de vomat - ia-o si tu ca pe un antrenament pentru perioada in care vei fi gravida si vei avea greturi. Mirelush - bine-ai venit cu biciul fermecat, ca maria se ineca ieri intr-un fel de melancolie blegoasa. Pup unguroice dragi. Mami -am menopurul la rece! MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mirela, aristica[pup] gata m-am linistit pana vinerea viitoare stau cuminte eu aveam impresia ca la prima eco aflu si de foliculi antrali, dar teapa[bibe] lumimar, inna[pup] babyblue ce fac bebei tai, nu mai zici nimic, esti cuminte? aristica ne cam tii pe jar eu zic sa sun mai devreme sa nu ii lasi pana la 14.30, ce inseamana asta[:-@] asteptam vesti sa deschidem sampania sa sarbatorim[bum][cri][harp][clown][invazie][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA nici o sarcina, 3 IA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nop. Nu-i pozitiv nici de data asta, fete dragi, e tot 1,20. Beleaua e ca nu ne prea asteptam. Am bocit, ne-am revenit. Am sunat la Nea' Albu, el a zis ca nu prea mai sunt sanse sa fie bebe, dar sa continui tratamentul pana pe 24. Eu am zis ca nici nu ma gandesc la asa ceva. Deoarece am promis unei fete dragi (Monas) ca am sa repet beta luni, chiar asta am sa fac, tin tratamentul pana luni dimineata, repet beta, apoi ma opresc. Urez succes tuturor fetelor care urmeaza, sa nu va deceptionati ca n-a fost rezultat pozitiv la noi, ca avem destul de multe chestiute care opresc bebeii sa se prinda, in schimb, noi doi suntem multumiti unul cu celalalt. Va pup. Succes! Mire - tricoteaza niste chilotei de blana cu putulici, pentru bebici[pup] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...