Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Centrifuga/uscator salata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

jennifer, daca te referi la mine, nu-s deloc "rautacisme"[:)], chiar nu. doar ca mie personal mi se pare un moft, in conditiile in care noi nu prea consumam salata verde decat in sezon, cand e in gradini.si eu chiar am spatiu putin de depozitat.asa ca te rog eu mult sa nu te superi pe mine, ca n-ai de ce[pup][flo]. ba chiar m-as oferi sa-ti aduc una din aceea, daca e cea la care ma refer eu, in cazul in care nu gasesti in bucuresti si ti-o doresti foarte mult. Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut si folosit una acum 10 ani si am fost foarte multumita. Scopul e inlaturatea apei,dar nu e numai un moft. Daca salata are apa atunci sosul (dressingul) nu se mai lipeste de ea. A mea avea si capac si daca mai ramanea din salata o pastram in ea. Daca e ieftina si ai loc,de ce nu. Eu consum multe salate si mi-a fost folositoare. http://mitinitta.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Dragele mele, Pentru cele care, asemeni mie cauta un asfel de recipient, moft sau nu, pot sa va anunt ca exista site-uri romanesti, cu produse pentru gatit, care vand un astfel de uscator de salata.Un search pe google si se rezolva. Eu imi pusesem in wish list-ul meu de cumparat din Franta, insa am gasit si la noi, la aproximativ acelasi pret ca acolo (un pic mai mare decat in Austria si Italia) si intentionez sa il comand de aici. O zi buna tuturor! Yrys78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am un storcator de salata, l-am luat din Lidl acum vreo 10 ani, si sunt ff multumita de e, Suntem consumatori de salata , si ce imi place ca nu ramane apa multa pe ea, asa cum zice si peanut sosul nu se mai lipeste de ea. am vazut chiar saptamana trecuta in Lidl cu 3 euro cred, bine ca preturile difera de numel firmei, al meu e non name, dar e super ok.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...