Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

melisa deci pe 23 esti in ziua 8 si ai prima consultatie, corect? adica exact in zua cand ajungi acolo, mergi si la clinica, da? si pe 31, la intoarcere, la ce ora aveti avion??? adi te poate ajuta cu un raspuns la intrebarea daca poti schimba biletul... eu zic ca poti, dar bineinteles ca o vei face contra unei sume de bani... acum depinde si cu ce companie mergi si depinde si de tipul biletului pt ca am impresia ca unele nu pot fi schimbate... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faci doamna, de esti asa matinala??? eu m-am trezit pt ca ma simt un pic singura fara oua! [:D] da' astept embrionii... adi iti dai seama ce surprinsa am fost io cand am primit raspunsul ala... nu intelegeam nimic... si da si cauta in telefon sa vad cine mi-a trims mesajul... si pe urma m-am prins [:D] oricum toata treaba a plecat de la faptul ca v-am trimis mesaj de pe telefonul li fredi si avand in vedere ca nu erati in agenda, a trebuit sa introduc eu numerele de telefon... si eu numa' buna de trimis mesaje nu eram dupa anestezie si dupa ce primisem vesti bune... aaa... am inceput antibioticul de aseara... dar ti-am urmat exemplul si ma indeletnicesc in continuare cu cate un pahar de vin pe seara... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA! Mami_vreau FELICITARI pentru productia de oute! Ma bucur tare mult ca ai depasit aceasta etapa si ai un rezultat optimist! SUUUPER VESTEA! Si haioasa intamplarea cu mesajul ! Acum trebuie sa ne rugam pentru viabilitatea lor si sa te pregatesti pentru etapa de primire a puiutilor! Ieri ti-am trimis un PM, sper ca l-ai primit, si te asiguram ca am rezolvat la banca RBS din data de 21.09.2010. VA DORESC TUTUROR ASPIRANTELOR SI MAMICILOR MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fancy_mona, imi pare rau pt rezultat! Succes data viitoare! Si eu am avut o sarcina biochimica, iar la urmatorul fiv, dupa ceva investigatii suplimentare, rezultatul a fost pozitiv! Mami_vreu, m-ai dat gata cu nr ovocitelor! Iote ca planurile tale din decembrie se vor schimba!![:D] Ali_miha, faza cu sanii sensibili nu are nicio treaba cu rezultatul pozitiv. La primul fiv am avut sanii sensibili si durerosi si nu am ramas, iar la al doilea nu am avut nimic de genul asta si am ramas![:)] Samira, de data asta esti blindata, asa ca bebe va sta cu tine! Bafta!!!!! Honey, interesanta treaba asta cu femibionul. Am cautat pe site-ul lor si nu apare la produse! Dar o sa intreb si eu la farmacii. Multumim pt informatie! Eu am fost ieri la eco, fetita noastra a stat la pozat, ce-i drept dupa multe insistente din partea dr-lui. Are deja 723 gr![:)]Are si falcute![olala] In rest toate bune! [pup] unguroaicele!! [gravi] 24+ [fetita] incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos![ruga]
MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami,sunt matinala ca am avut la ora 8 intalnire la drum de...dimineata... cu adina...mi-a dat niste retete ca peste 3 ore plec in Germany si vreau sa-mi cumpar 2 cutii de Crinone si mai am de luat ceva pentru o unguroaica de-a noastra draga. si am pus mana pe burtica. tamy,dupa cum am zis...bine ca nu plec in Ungaria cu avionul ca pun pariu ca nu ma lasau cu atatea medicamente dupa mine. ma duc sa ma spal la creierasi si sa ma intind la par...ca trece naibilor timpul si vine ora de plecare si io-s nepregatita. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...