Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

mami superrrr! Vorba Mirelei poate ii pui pe toti! Doamne-ajuta sa fie de calitate. Si gluma cu sms-ul a fost super haioasa [:-)))] Abia astept maine sa vedem cati bagi.....[pup] Mie mi-au venit "uratii", ieri seara, asa ca am avut o dereglare, probabil de la AC. pupici la toate fetele [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mami-vreau, iti tin pumnii stransi maine sa fie toti embrionii super calitate si PK sa ia decizia cea mai buna cu cati sa transfere. [flo] Eu zic sa nu incurci omu' si sa ii trimiti un sms cu cati embrioni ai produs: asa e frumos! I-am spus si sora-mei de patania ta si a ras de s-a spart. Spunea ca si barbatul ei a primit un sms aiurea saptamana trecuta cand erau in concediu cu "Sunt deprimata. M-am despartit de olandez." Sora-mea zice ca regreta ca nu i-a raspuns fetei cat de deprimati sunt ei mai ales ca i-a trezit la 3 noaptea... Asteptam vesti bune: toate fetele de pe forum sunt cu ochii pe tine si se roaga pt. tine. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami supeeeerrrrrr vesteeeee !!! Ma bucur din suflet pt tine , ce surpriza placuta. Sunteti deosebiti si tu si PK ,tu pt raspunsul excelent si el pt schema care ti s-a potrivit perfect. Multumesc pt informatia referitoare la cazare. Mai spune-mi te rog ai luat clexane pe perioada stimularii pt mutatia ta?Cetrotidele l-ai luat din Ro?Vinul il bei si in perioada in care iei antibiotice? Mult , mult noroc in continuare. Te asteptam cu cele mai bune vesti. motzishor cate zile iei AC , cam cand incepi stimularea? MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot,ATPO pozitivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami_vreau multa bafta!Sa-i dea Dzeu mana buna lui PK !Am mancat multe lamai, portocale, am luat multa vitamina C si incep sa imi revin pana la punctie o sa fiu sanatoasa tun! Din pacate nu ne putem intalni, pe cand imi trece raceala probabil deja tu te intorci in RO, poate ne intilnim cand o sa ne aducem copilasii la ZOO in HU[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...