Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
ha ha, denisa... asa imi doresti tu? 4? [:D] multumesc mult de tot pentru pumnii stransi!!! [pup] corina, alina, carmen, lumimar, luck, tannoo, dragoste, adria, tamy va multumesc mult de tot!!!!!!!!!!! [pup][pup][pup] corina si cum a fost rezultatul la histero? care-i next step? Motzishor, indra, samira voi aveti nevoie saptamana asta de medicamente... ca daca nu arde, as lasa-o pe saptamana viitoare... [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Mami_vreau ITI DORESC asa cum scriam in urma cu ceva timp, ca semnatura sa ti se modifice in cel mai scurt timp iar starea ta sa fie aceea de ''graviduta''. PENTRU MINE ESTE BINE DACA INTRU IN POSESIA MEDICAMENTELOR PANA CEL TARZIU 08.10.2010.Iti trimit un PM cu nr. meu de telefon. Marea mea problema este ca voi putea intra f rar pe E_MAIL in perioada urmatoare. DORESC CA ATUNCI CAND INTRU, SA GASESC ASPIRANTELE VIITOARE MAMICI!DORESC TUTUROR MULTA SANATATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, Vestea mea nu e dintre cele mai bune si anume testul BetaHCG a iesit negativ. Am fost tare necajita, dar am primit pe seara un mail de la o verisoara care zicea asa: "Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the little voice at the end of the day that says I'll try again tomorrow." ~Mary Anne Radmacher. Mesajul asta m-a pus pe ganduri: chiar asa e! Mi-a dat curaj sa merg mai departe. urmatoarea intalnire cu Dr. va fi in a doua jumatate a lui oct. Va multumesc tuturor si doresc tuturor celor care vor bebe, sa nu treaca NICIODATA prin astfel de zile, cum a fost pentru mine cea de sambata. Doamne Ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Mami ai ajuns deja acasa... acuma poti sa stai linistita si sa ai incredere intr-un rezultat pozitiv. La mine histero a fost ok cu rezultat negativ la orice ar fi putut exista pe acolo, deci vestile sunt bune. Urmeaza sa fac FET luna viitoare. ali_miha_75 imi pare rau, dar ai foarte mare dreptate, trebuie sa avem puterea necesara sa mergem mai departe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mami vreau, tinem pumnii sa fie cu ochisori! Doamne ajuta! Am si eu o intrebare pentru fetele care sunt la Budapesta. M-ar interesa care sunt costurile pentru un FET. Multumesc anticipat celor care pot intreba. Am vorbit cu PK si, daca perioada optima pentru embrio transfer nu se suprapune cu perioada in care el este plecat vom face FET-ul in octombrie. Inca odata bafta fetelor care sunt in focuri in aceasta perioada! MTHFR C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot o sarcina pierduta in urma unui avort spontan la 8s si 4z
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Vreau sa vorbesc cu cineva care a fost recent la Kaali Debrecen; vrem sa facem un ICSI la anul si acum adun informatii; clinica nu mi-a raspuns la mail (am trimis mail de 2 ori in interval de 3 sapt. ma intereseaza foarte mult unde putem sta cazati 12-14 zile, cat costa cazarea, cum sunt medicii, cume este tratamentul etc. Avem oligoastenospermie sevara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata motzishor,am fost la Munchen...daca vroiai ceva de acolo ...scuze...abia acum am vazut mesajul tau. elenusa,vom fi in aceeasi perioada la Budapesta..si eu tot in jur de 10 incep stimularea. mami laura,am fost informata de evolutia ta...bravo,draga,felicitari din toata inima...esti tare. de Merionale am nevoie in Noiembrie asa ca la mine nu-i graba. adishor...salutari de la Campuri Surduc...am ras aseara cu sotioru ca nebunii cand i-am povestit de patania noastra-a mea,a ta si a Laurei...ce sa mai...se vede treaba ca mintile luminate gandesc la fel[:D] va pup si va doresc o saptamana reusita. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali_miha, imi pare rau pt nereusita! Curaj sa o iei de la capat! [gravi] 25+ [fetita] incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos![ruga]
MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ali_miha [grup] imi pare tare rau! ma bucur ca esti puternica si o vei lua de la capat... perseverenta e cheia succesului! [pup] corina ma bucur ca totul e in regula la histero... bafta multa luna viitoare, cand vei incepe... 2bobocei multumesc mult! [flo] de ce nu il intrebi pe pk de costurile fet printr-un mail? sunt sigura ca iti va raspunde... sami bun venit inapoi acasa! [pup][pup][pup] ce sa inteleg? ca si tu ai sunat-o pe adina de la Campuri Surduc? [:D] pai e ok, daca nu ai nevoie de injectii acum, atunci ramane pe saptamana viitoare... moama!!! iar va strangeti in gasca mare in octombrie! sa puneti vinu' rosu la rece!!! [:D] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...