Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

Laura, nu vreau sa fac reclama dar la mine chiar functioneaza cu activia. Eu in mod normal am probleme cu constipatia si chiar imi era teama ca ma va chinui in cele doua saptamani. Sa sti ca mancand un iaurtel pe zi am reusit sa merg fara nici un efort. Legat de ceaiurile laxative, au efect dar mie imi produc crampe ingrozitoare si atunci mi se contracta abdomenul ca doar organismul raspunde la stimulii durerosi. Bafta si succes si acum si peste 2 saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui bombi
ce parere au superstitioasele? imi dati voie sa deschid eu capitol, sau o asteptati 2 saptamini pe mami?
[:-)))] eu o las pe mami sa decida! [gravi] 25+ [fetita] incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos![ruga]
MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ali_miha_75
Buna dimi, Vestea mea nu e dintre cele mai bune si anume testul BetaHCG a iesit negativ. Am fost tare necajita, dar am primit pe seara un mail de la o verisoara care zicea asa: "Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the little voice at the end of the day that says I'll try again tomorrow." ~Mary Anne Radmacher. Mesajul asta m-a pus pe ganduri: chiar asa e! Mi-a dat curaj sa merg mai departe. urmatoarea intalnire cu Dr. va fi in a doua jumatate a lui oct. Va multumesc tuturor si doresc tuturor celor care vor bebe, sa nu treaca NICIODATA prin astfel de zile, cum a fost pentru mine cea de sambata. Doamne Ajuta!
[q][q][q][q][q].....[q][q][q][q].... Multa putere sa treci peste! [pup] Irina, [gravi]+33 cu [fetita][fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete cu burtici, si cu viitoare burtici! Mami nu te forta prea tare cu constipatia...sa bei multa apa, iar dimineata pe stomacul gol un pahar de apa calduta. La mine avea efect.[pup] Samiruto pai facem claca in noiembrie la usa lui PK :) Voi unde o sa stati? Eu m-am tot uitat de cazari, dar nu m-am hotarat inca. Posibil sa vin singurica si soata sa vina mai spre final, ca nu mai are zile de conced deloc[pup] Adi ce mai fac pitulicii din burtica? [pup] Pupici la toate unguroicele![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...