Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor va multumesc mult pentru toate solutiile cu constipatia... acum incerc mai multe asa ca sper sa nu dau in alte cele! [:D] bombi poti deschide tu capitolul daca vrei! si mirela il poate deschide, bineinteles! samira e bine sa ne ocupam cat mai multe de prima pagina... de-aia avem user comun "FIV_Ungaria" si v-am dat parola... cine nu o stie, mi-o poate cere si o trimit! asa ca nu inseamna ca cea care deschide capitolul trebuie sa stea ocupata cu prima pagina... face modificari cine apuca! violeta multumesc! [pup] denisa, edennoa sa fie cati o vrea Dumnezeu, numai sa fie! [flo] samira la gellert am facut sauna... au si sauna uscata, si de-aia cu aburi si bai termale... masaj nu am putut face pentru ca imi trebuia programare... asa ca sa iti faci programare din timp (cam cu 3-4 zile inainte)... daca mergi la gellert dupa 5 seara (e deschis pana la 8) ai reducere, e 2900 HUF/persoana biletul! daca mergi mai devreme e vreu 3900 dar cu banii astia poti sta si toata ziua... insa nu stiu ce ai putea face atata timp acolo... masajul e tot 2900 huf / 20 minute... ai si variante de 30 si 40 minute dar am uitat cat costa! Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami vreau, ce tratament de sustinere ti-a dat pk? ai si aspenter sau ce ti-a recomandat sa iei pt mutatie? daca ti-a recomandat deja ceva... eu am luat aspenter si nu l-am suportat, de aceea mi-a zis sa il las de o parte si vedem cum va fi dupa proceduri, in fc de nu stiu ce analize se da sau nu clexane pe perioada sarcinii [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elenus, facem tumbe de mama focului. nepoata mea de 6 ani m-a intrebat daca linia nigra (aia care apare la toate gravidele la finalul sarcinii pe burta) au desenat-o bebelusii ca sa stie fiecare care e jumatatea lui. va pupi, haide, mami, cu pricinosii in club! Adi [gravi]+29 cu [baietel] si [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...