Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

absolut nimic...de aia tot intru si eu pe aici...poate,poate aflu ceva vesti de la ea. o fi la Balaton sau la Bratislava...ca altfel intra ea sa ne aduca vesti. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuzeeee!!! imi pare rau ca v-am tinut in suspans... da' asa cum v-am spus si in mailul pe care vi l-am trimis acu, nu am prea multe de spus... pk a numarat foliculii, nu cred ca sunt toti la aceeasi dimensiune dar nici eu nu am cerut detalierea numaratorii... nu am vrut sa stiu ca sa nu imi mai fac ganduri aiurea... mi-a fixat punctia pentru miercuri si pana atunci am liber... ieri m-am odihnit, azi am fost prin plimbari in oras, maine merg la parcul de dstractii, marti la balaton, miercuri am punctia, joi cred ca bag un shopping la premier, vineri masaj si sauna ca sa fiu relaxata la ET [:D]... sambata am ebriotransferul si duminica vin inapoi acasa... cam asta-i planul pentru zilele urmatoare... in rest ma ocup cu vinu' rosu in fiecare seara... stai linistita adi ca nu mi-am pierdut dexteritatea [:D] luck multumesc mult! nu stiu numarul foliculilor, nu am vrut sa il aflu... dar iti spun miercuri cum stau cu numarul de ovocite... bafta multa si tie... mire acu' poate stai cuminte si tricotezi da' am vazut eu ca acum cateva zile facea bulioane... asa ca nu tine vrajeala cu tricotatul... poop Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...