Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 115


Recommended Posts

fete...mi-a trimis doftorelul schema de tratament pe primele 5 zile...cate 3 Merionale pe zi plus Cetrotide in ultimele 4 zile de stimulare...si Prg injectabil dupa ET...deocamdata atat stiu...vedem ce se mai adauga. mami,sa nu ma uiti cu reteta ca i-am zis si azi de tine. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

samira, call me urgent.tre sa cumperi ceva care se gaseste numai acolo pt una din unguroaicele noastre.aoleo, ce bine ca ai skema, parca nu mai venea odata ziua cand te apucai de fiv. adica, sa ne intelegem, ziua cand te apuci tu inseamna pt mine ca se apropie nasterea [:D] si tre sa predau si io stafeta la dublu, si tie, si laurei. Adi [gravi]+28 cu [baietel] si [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fancy_mona ai incredere in sansa ta... TREBUIE sa fie bine... e clar ca valoarea nu e mare dar NU E 0... deci sanse sunt!!! ma voi ruga si eu pentru tine! Doamne ajuta! [ruga] samira cred ca la gellert voi face masaj si sauna... te tin la curent... normal ca nu uit de reteta, nu-ti face griji!!! i-am spus si sambata dar era grabit si a zis sa o lasam pe saptamana asta... tamy am fost APROAPE cuminte in parcule de distractii... nu m-am dat in prea multe prostioare! [:D] doar cateva... [:I] speranta multumesc mult! sa-mi tneti maine pumnii... si tu si bebitza! [:D] mirela, indra, alinamolnar luck eu stau tot la helios... acolo am stat si la fiv anterior si imi place foarte mult... ma costa 45 euro apartamentul (cu chicineta)... vezi ca din octombrie se mai ieftineste, poti scoate apartamentul la 40 euro sau poate mai bine... miro poate ne vedem maine la clnica... eu la 9 trebuie sa merg acolo... adi, samira, sonya pup dulce si apasat! [pup][pup][pup] ne auzim maine! poop Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fancy mona,iti doresc sa fie cu bebe...nu-ti pierde speranta...poate doar se joaca putin cu tine bebe mami,maine gandurile si rugaciunile noastre se indreapta catre tine...bafta multa la outze multe si de calitate. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru raspuns, m-am mai linistit putin, eram tare stresata si nu stiam ce sa cred. Bafta multa. Iti tin pumnii pentru sambata la beta. Carmen
Citat:
citat din mesajul lui ali_miha_75
Citat:
citat din mesajul lui maria carmen
Buna fetelor, Sunt o veche pacienta a dr-lui Zadori, am facut 3 inseminari in 2008 si acum intentionam sa facem un FIV cu el in decembrie. De un an si jumatate suntem in Canada si aici ni s-au dat 1% sanse chiar si cu FIV (rezerva ovariana scazuta FSH=14, AMH=3.8pmol/l; sot- 82 mil/ml, 39% mobilitate, 15% forme normale). Am schimbat cateva email-uri in care am cerut si opinia lui, mi-a zis sa repet FSH, LH si numar foliculi primordiali ca sa-mi dea estimarea lui. Am trimis rezultatele acum 3 saptamani si de atunci nu mi-a mai raspuns. Dupa 2 saptamani de la primul email i-am scris altul si nici la asta nu mi-a raspuns. Stie cineva ceva de el? Oare nu-mi raspunde ca nu avem sanse? Chiar si asa ar trebui sa-mi raspunda. Va multumesc si multa bafta tuturor. Carmen
Carmen, si eu sunt pacienta lui. Am facut ET in 13 si sambata voi face beta. Pot sa-ti spun despre Dr. ca e foarte foarte ocupat si raspunde cam greu la emailuri daca nu esti inca in program. Asa a facut si in cazul meu si a altor fete de pe aici, dar acum imi raspunde in aceeasi zi. Mai insista si sigur iti va rspunde. In ceea ce priveste faza cu sansele, eu il vad ca fiind destul de pragmatic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mami azi sa fie ziua norocoasa pentru tine! Te pupic si ma gandesc la tine! Sa va intoarceti minim trei acasa! [pup] fancy_mona Doamne Ajuta sa ramana acolo samburelul si sa creasca beta! miro_bv bafta multa si sa fie cu noroc! Maine plecam si noi spre Budapesta. Vineri la 2 sunt la clinica. Prima intalnire cu doftorasul... O sa stau cu placuta cu numele de gat, poate dau peste voi pe acolo :) Pupici la toate fetele "unguroaice"!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui honeys
Buna ziua dragelor, Intrucat eu sunt o mutanta de 667 am fost tare mirata azi sa vad ca Farmacia Dona are Femibion ...uraaa nr 1 este 49 lei nr 2 este 75 lei (cu aproximatie) Nu stiu daca a adus in tot lantul, dar la Romana la coloane, are. Va pup si sper sa va fie de folos.
Chiar????Uauuu,si e mai ieftin decat in Ungaria. Ramonel,mami de [aerob] Bea(08.11.2007)
2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...