Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Urgent nevoie de ajutor Londra!


Recommended Posts

Poate sa gaseste cineva sa ne dea o mana de ajutor!Am doi prieteni plecati de doua saptamani la Londra sa munceasca,unul din el a mers la sigur la un job si i-a promis si celui de al doilea ca il ajuta.Dar cum socoteala de acasa nu e ca cea din targ al doilea Alex a ramas in plop.A mers in proba la un patron a fost pus sa isi cumpere pantaloni de stofa si pantofi ca sa dea bine si pana la urma se pare ca nu il angajeaza.Doarme la un camin unde plateste 70de lire pe saptamana[bang][bang][bang]si ramane fara bani,mi-a zis ca intr-o seara nu avea unde sa doarma... Ce sa ii spun sa faca? Pe cine sa contacteze? deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deya, la ce fel de ajutor de referi? Nu ca as fi eu aia in masura sa pot face ceva, insa nici nu ai spus pentru ce fel de job a venit, nici ce stie sa faca. Oricum, banuiesc ca la negru avea de gand sa mearga, nu cred ca a avut timp de forme legale. Nu stiu ce ar putea sa faca, sincer. Asa ca repet si eu ce stii si tu deja: sa se intoarca cat mai are cu ce, acasa. Imi pare tare rau cand aud asa ceva. E cum mai rau acum aici, si-a ales foarte rau momentul sa vina. Multa bafta ii urez! Lara, mami de Ioana [url="http://www.piczo.com/Forsweetdiana?"]Rugati-va pentru DIANA[/url] -----------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui deya
Am primit un pm de la o membra[flo] si am rezolvat la ajutor ma refeream la un nr de la consulat sau ceva ca de critici(de ce am mers?de ce nu a calculat?)chiar nu avea nevoie. deya
scuze deya, off topic dar nr de la consulat il gaseai si tu sau el intr-un minut pe net.si nimeni nu a inteles ce ajutor vroiai tu sau el? in ce consta ? bani? cazare? loc de munca? informatii cu privire la ce? salutari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva tu ai inrebat:el ce sa faca? fetele ti-au raspuns f normal(nu critic):sa se intoarca acasa cat m are banuti. consulatul nu te ajuta cu nimic. au chiar afise pe care scrie: daca nu aveti bani de intoarcere in tara nu apelati la noi.tine-ma la curent cu ce face consulatul , te rog. nu de alta dar am experienta cu consulatele romane in strainatate si daca m-as enerva putin as scrie o carte despre cata mizerie si nesimtire e acolo. bafta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui deya
Am primit un pm de la o membra[flo] si am rezolvat la ajutor ma refeream la un nr de la consulat sau ceva ca de critici(de ce am mers?de ce nu a calculat?)chiar nu avea nevoie. deya
Deci dupa acest raspuns chiar ma faci sa cred ca el numai de nr.de consulat nu avea nevoie!ce nu puteai spune in primul mesaj ca asta vrei? mathilda tzi-a spus clar ca-l puteai gasi si tu pe net,deci deja rostul acestui topic nu mai era! Fiecare tzi-a spus ce trebuia el sa faca pentru a nu intra in alte incurcaturi iar tu ai luat-o ca pe un afront personal!Crezi cumva ca ambasada ii spune altceva?[:-@] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui deya
Am primit un pm de la o membra[flo] si am rezolvat la ajutor ma refeream la un nr de la consulat sau ceva ca de critici(de ce am mers?de ce nu a calculat?)chiar nu avea nevoie. deya
nu le baga in seama ca sint rautacioase. stii cum faci?...te duci la Western Union si ii trimiti 1000 euroi si asa omul are bani sa se descurce. simplu si eficient.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...