Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (32)


Recommended Posts

noapte buna va spun, nu am timp ziua, ba prin casa, ba la baumarkt, trece timpul...

maine ne apucam de pus antena, deci clau (daca tot vii![:D]), daca nu ne iese ceva te sun sa vb. baietii intre ei despre tehnica

tre' sa ajung la consulat la bonn sa-i refac pasaportul fetei, ce acte ne trebuie si e nevoie de programare, sa sun inainte?

corina scuze, n-am stat in mannheim nici o noapte, doar m-am dus si l-am "extras" pe al meu de la vapor si repede acasa, daca reusesc sa gasec timp te sun inainte

 

va pup pe toate!

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tot eu imi raspund. Vergiftung ii zice la intoxicatie si bebeii alaptati nu o pot face. Am sunat la medic in DE, binenteles.

Am fost cu Tony la medic si fara ai face analize i-a pus diagnostic de intoxicatie si mi-au dat o sacosa de medicamente (binenteles ca medicul din De mi-a interzis sa i le dau si tre sa-l pun pe regim).

 

Eu de abia astept sa ajung acasa, Romania e pt mine un caz pierdut.

Nesimtirea e in floare, la cozi se urca la propriu pe tine, se injura ca la usa cortului, mizerie de nedescris, nu ai voie cu caruciorul in magazin[alcool], cumperi jucarii care se strica la iesirea din magazin (dar mi-am primit banii inapoi dupa ce am facut SCANDAL), platesti la locurile de joaca din mall-uri

Si stiti ce am vazut ieri? La o piscina mare din Mamaia, la Aqua Magic, unde exista toalete, o femeie isi pusese baietelul sa faca,,, caca pe spatiul verde din incinta, langa gard.[bang][alcool]

Am fost la plaja in mamaia, nu-mi venea sa cr4ed cata mizerie exista, oamenii sparg seminte, isi lasa gunoaiele si pleaca.

Deci, in mare, eu vreau ACASA. Probabil din cauza ca e baiatul bolnavior nu pot vedea lucrurile frumoase.

 

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si poftiti la [cafea][cafea][cafea]

 

Claudia, bine ai revenit in DE(banuiesc ca ati ajuns deja)

 

Claudi@,eu ma abtin la comentarii de genul asta la adresa Romaniei.N-am mai fost de aproape 2 ani in tara,stiu cum era si ca nu se va schimba prea repede in bine[bang].

 

Miki,ce faci, deja bagaje?

 

Simona,iti spun mai tarziu cand vb cu al meu cum a facut pt pass,daca e nevoie de programare.Oricum stiu ca intr-o luna a fost gata pass-ul.

 

Yasmine, ce face burtica?

 

Tiza, ai fost in magazine, ce ai luat?

 

Dana, ce trece timpul,mai ai putin si iti vei tine puiul in brate.Cat de bagaj stiu ca-ti dadeau si de la spital o lista cu cei ai nevoie

 

Restul fetelor unde sunteti,ati plecat toate in concediu?

 

O zi minunata si insorita va doresc.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns de dimineata,dar is muci de oboseala [alcool]

Corino poti sa ma bati dar nu am mai ajiuns in P-ta la sibienii tei,am luat de la kaufland branza si de oaie si de vaca, daca vrei vii sa o iei [:I][pup]

Eu sunt si voi ramane always pro ro, multam lui Dumnezeu ca nu m-o facut fitzoasa sa uit de unde am plecat.

Am fugit la treburi.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yasmin si Miri, multumesc mult[flo], am salvat info, dar deocamdata eu vreau undeva unde e liniste si pace. Cred ca la hotelurile respective e mai fain cu copii mai marisori care sa profite de locurile de joaca. Poate de anul viitor o sa ni se potriveasca.

 

Claudia, n-ai luat 10 si nici coronita, Dambovita nu-i in Oltenia.:)]

 

 

Dana, gaseste-ti din timp moasa. Mie mi-au spus multe cunostinte ca moasele le-au intrebat in spital daca au deja pe cineva si ca ele de acolo le-au ales. Ei bine, eu am nascut la 20 km de casa si nu s-a oferit nici una pe motiv ca-i departe. Cand am sunat la altele, mi s-a reprosat ca n-am luat legatura cu ele mai devreme. Revin!

 

 

Keutu cheliutu 4 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna nemtoaicelor

aschiutza bine ai venit,spuneai ca esti din moreni originara?eu din targoviste[:)]tot pe acolo...

dana n ,m-ar interesa si pe mine ce lucruri tb sa contina bagajul pt spital,cu toate ca mai am mult pina la nastere,cred oricum ca ma va informa dr...acum insa este in concediu si mai dureaza 1 luna pina voi ajunge la ea

claudia ,bine ai revenit...si eu sunt de parerea ta,si mie imi place sa merg acasa in romania,nu-s deloc fitzoasa si nu uit de unde am plecat...nici mie nu imi convin unele lucruri si mi se pare ca toata lumea nu are altceva de facut decit sa injure sa faca mizerie sa birfeasca etc,dar cu toate astea eu vad partea plina a paharului...acolo am prieteni familie,si ma bucur enorm sa ii revadsi sa revad locurile in care am trait,asta ma face sa mai inchid ochii la alte neplaceri

maine este sf maria....la multi ani pentru toate sarbatoritele si pentru copilasii vostri care poarta acest nume sfant[pup]

va pup si sa auzim numai de bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tumpi
Dana, ce trece timpul,mai ai putin si iti vei tine puiul in brate.Cat de bagaj stiu ca-ti dadeau si de la spital o lista cu cei ai nevoie
align="right" id="quote2">

Asa este...trece timpul.[:)] Voi intreba si la spital in legatura cu cele necesare.

------------------------
[gravi] 28+ [baietel] David

Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...